mladší žactvo
Soutěže smíšených družstev ČTS 2015 | Oblastní soutěž 1.tř.skupina D-mladší žactvo

T.J. Sokol Šumperk

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. SK Véska 5 1 38:16 82:34 582:366 11
2. T.J. Sokol Šumperk 5 1 31:23 64:49 496:447 11
3. Tenisový klub Bruntál, o.s. 4 2 33:21 72:52 561:441 10
4. TK Šternberk 2 4 23:31 52:66 462:499 8
5. TK Jeseník 3 3 22:32 45:66 371:502 8
6. TK Gymnázium Uničov 1 5 24:30 50:65 398:484 7
7. TREND SPORT, o.s. Olomouc 1 5 18:36 41:74 370:501 7
8. 0 0 0:0 0:0 0:0 0

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 3.5.2015 3 T.J. Sokol Šumperk SK Véska 5:4 10:9 84:73
2. 8.5.2015 6 TREND SPORT, o.s. Olomouc T.J. Sokol Šumperk 4:5 9:10 84:92
3. 10.5.2015 12 T.J. Sokol Šumperk TK Gymnázium Uničov 5:4 10:8 71:59
4. 24.5.2015 13 T.J. Sokol Šumperk
5. 31.5.2015 20 TK Šternberk T.J. Sokol Šumperk 4:5 8:11 74:85
6. 14.6.2015 22 T.J. Sokol Šumperk Tenisový klub Bruntál, o.s. 7:2 15:5 99:83
7. 21.5.2015 27 TK Jeseník T.J. Sokol Šumperk 5:4 10:8 74:65

Soupiska T.J. Sokol Šumperk

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Pechal Tomáš (H) 2003 431 9
2 Langr Jiří 2003 1668 3
3 Rychtařík Daniel 2003 1585 3
4 Kunc Jonáš 2004 1973 1
5 Mrkos David 2005 1973 1
21 Záhejská Adéla 2004 232 9
22 Turková Anna 2003 405 6
23 Všetíčková Natálie 2003 518 6
24 Güttlerová Viktorie 2005 1164 1
25 Bargelová Adriana 2003 1164 1
26 Miková Kateřina 2003 1164 1

Kapitán družstva T.J. Sokol Šumperk

Kylar Tomáš
606086340
t.kylar@seznam.cz

Zástupce kapitána T.J. Sokol Šumperk

Pechal Tomáš
722651361
pechalT@seznam.cz