dospělí
Soutěže smíšených družstev ČTS 2015 | 16. 5.třída A

TJ Sokol Stodůlky

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. TK Start Praha-Topolka D 6 0 46:8 93:18 620:264 12
2. Baník Praha C 5 1 42:12 85:28 584:322 11
3. TJ Tatran Střešovice D 3 3 26:28 58:58 511:506 9
4. TJ Sokol Stodůlky 3 3 26:28 53:59 415:453 9
5. Tenis klub FÉNIX Nedvězí D 2 4 21:33 47:70 403:585 8
6. TCD Horní Měcholupy D 1 5 16:38 36:78 454:540 7
7. LTC Zbraslav 1 5 12:42 26:87 269:586 5
8. volno 0 0 0:0 0:0 0:0 0

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 2.5.2015 2 TCD Horní Měcholupy D TJ Sokol Stodůlky 1:8 2:16 56:100
2. 9.5.2015 8 TJ Sokol Stodůlky Tenis klub FÉNIX Nedvězí D 6:3 13:8 106:80
3. 23.5.2015 9 TJ Sokol Stodůlky volno
4. 30.5.2015 16 TJ Tatran Střešovice D TJ Sokol Stodůlky 7:2 15:4 105:57
5. 13.6.2015 18 TJ Sokol Stodůlky Baník Praha C 0:9 0:18 18:108
6. 20.6.2015 23 LTC Zbraslav TJ Sokol Stodůlky 0:9 0:18 0:108
7. 27.6.2015 27 TJ Sokol Stodůlky TK Start Praha-Topolka D 1:8 2:16 26:104

Soupiska TJ Sokol Stodůlky

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Zelenka Jakub 1994 1151 1
2 Holub František 1995 1151 1
3 Palkovič Adam 1998 1151 1
4 Lounek Jan 1999 1151 1
5 Palkovič Aleš 1996 1151 1
6 Greif Matyáš 2000 1151 1
7 Holub Mikuláš 1996 1151 1
8 Kyzner František 1989 1151 1
9 Kövári David 1999 1151 1
10 Macalík Jan 1999 1151 1
11 Kovari Jáchym 2001 1151 1
21 Boula Kateřina 1998 1034 1
22 Šimková Sára 1999 1034 1
23 Hlavůňková Lucie 1997 1034 1
24 Fuchsová Kateřina 1997 1034 1
25 Kovaříková Tereza 1997 1034 1
26 Jirůtková Tereza 2000 1034 1
27 Štruplová Kateřina 2002 1034 1
28 Kotrčová Anna 2004 1034 1

Kapitán družstva TJ Sokol Stodůlky

Zelenka Jakub
739039227
kubazelenka@email.cz

Zástupce kapitána TJ Sokol Stodůlky

Pecáková Tereza
737471208
terezapecakova@seznam.cz