dospělí
Soutěže smíšených družstev ČTS 2015 | 15- IV.třída D

1.TK Pacov C

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. Spartak Průhonice 5 1 41:13 85:29 616:357 11
2. Sokol Velké Popovice 4 2 33:21 70:47 548:482 10
3. TK Radošovice D 4 2 25:29 52:68 485:541 10
4. 1.TK Pacov D 3 3 27:27 58:57 484:505 9
5. WILSON TC Modletice 2 4 26:28 58:61 484:509 8
6. 1.TK Pacov C 2 4 22:32 49:65 482:513 8
7. TK Oáza Říčany 1 5 15:39 34:79 364:556 7
8. volno 0 0 0:0 0:0 0:0 0

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 2.5.2015 NT 8.5.2015 2 Sokol Velké Popovice 1.TK Pacov C 6:3 12:6 81:69
2. 9.5.2015 17.5.2015 8 1.TK Pacov C Spartak Průhonice 3:6 6:12 62:89
3. 23.5.2015 NT 31.5.2015 9 1.TK Pacov C volno
4. 30.5.2015 NT 7.6.2015 16 TK Radošovice D 1.TK Pacov C 5:4 11:10 100:92
5. 13.6.2015 NT 21.6.2015 18 1.TK Pacov C WILSON TC Modletice 5:4 13:8 109:80
6. 20.6.2015 NT 28.6.2015 23 1.TK Pacov D 1.TK Pacov C 8:1 16:2 99:54
7. 27.6.2015 NT 4.7.2015 27 1.TK Pacov C TK Oáza Říčany 6:3 12:6 96:64

Soupiska 1.TK Pacov C

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Toppisch Alan 1977 1151 1
2 Bašta Bořivoj 1963 1151 1
3 Ondračka Robert 1966 1151 1
4 Bendák Robert 1977 1151 1
5 Jeníček Jiří 1965 1151 1
6 Vingralčík Michal 1987 1151 1
7 Holub Luboš 1960 1151 1
8 Beneš Michal 1997 1151 1
9 Halama Tomáš 1979 1151 1
10 Oulický Tomáš 1965 1151 1
11 Bulíček Petr 1961 1151 1
12 Čížek Ondřej 1988 1151 1
21 Pelánková Anita 1994 1034 1
22 Kohoutek Anna 1991 1034 1
23 Bulíčková Lenka 1971 1034 1
24 Brouková Silvie 1973 1034 1
25 Baudyšová Kateřina 1990 1034 1

Kapitán družstva 1.TK Pacov C

Vodička Jiří Jiří
6024716076
vodicka.jiri00@seznam.cz

Zástupce kapitána 1.TK Pacov C

Oulický Tomáš Tomáš
734403492
vodicka.jiri00@seznam.cz