dorost
Soutěže smíšených družstev ČTS 2015 | 37- II.třída D

Sokol Stránčice

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. TK Radošovice 7 0 52:11 110:28 739:344 14
2. Sparta Kutná Hora 5 2 39:24 80:60 620:527 12
3. Sokol Stránčice 5 2 30:33 65:73 560:569 12
4. WILSON TC Modletice 4 3 39:24 83:51 611:459 11
5. TK Týnec nad Sázavou 3 4 24:39 54:83 454:624 10
6. Spartak Vlašim 2 5 27:36 59:74 478:597 9
7. TK Čáslav 2 5 20:43 46:87 485:616 9
8. Sporttenis Poříčí 0 7 21:42 47:88 432:643 7

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 3.5.2015 NT 8.5.2015 2 TK Čáslav Sokol Stránčice 4:5 9:10 73:77
2. 10.5.2015 NT 16.5.2015 8 Sokol Stránčice Sporttenis Poříčí 5:4 11:8 96:66
3. 24.5.2015 NT 30.5.2015 9 Sokol Stránčice WILSON TC Modletice 2:7 4:14 47:92
4. 31.5.2015 NT 6.6.2015 16 Spartak Vlašim Sokol Stránčice 4:5 10:10 75:86
5. 14.6.2015 NT 20.6.2015 18 Sokol Stránčice Sparta Kutná Hora 5:4 12:9 105:89
6. 21.6.2015 NT 27.6.2015 23 TK Radošovice Sokol Stránčice 7:2 16:5 112:54
7. 28.6.2015 NT 5.7.2015 27 Sokol Stránčice TK Týnec nad Sázavou 6:3 13:7 95:62

Soupiska Sokol Stránčice

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Dressler Vojtěch (H) 1999 843 3
2 Šulc Václav 1999 689 4
3 Šulc Jaroslav 1998 805 3
4 Přichystal David 1998 1066 1
5 Přichystal Šimon 2002 1066 1
6 Hupcej Vojtěch 1999 1066 1
21 Spáčilová Šárka 1997 666 1
22 Lapešová Karolína 1999 666 1
23 Kožíšková Kristýna 1997 666 1
24 Rajtová Julie 1999 666 1
25 Fišerová Helena 2001 666 1

Kapitán družstva Sokol Stránčice

Brouková Silvie Mgr.
603455653
silvie@bonrepos.cz

Zástupce kapitána Sokol Stránčice

Kudrnová Olga Ing.
602391395
olga@ema.cz