babytenis
Soutěže smíšených družstev ČTS 2015 | 86 Memoriál Z. Kocmana - babytenis skupina F

WILSON Tenis Centrum A

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. TK Radošovice A 7 0 64:6 63:7 399:109 14
2. Sokol Říčany 6 1 59:11 59:11 380:127 13
3. WILSON Tenis Centrum A 5 2 50:20 50:20 331:201 12
4. TK Oáza Říčany 3 4 36:34 36:34 263:251 10
5. Sport club Na Zámečku 3 4 29:41 30:40 248:288 10
6. 1.TK Pacov A 3 4 19:51 19:51 180:349 10
7. TK Radošovice B 1 6 11:59 11:59 135:388 8
8. WILSON Tenis Centrum B 0 7 12:58 12:58 154:377 7

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 9.5.2015 (NT do 15.5.) 4 TK Oáza Říčany WILSON Tenis Centrum A 0:10 0:10 14:60
2. 16.5.2015 (NT do 22.5.) 6 WILSON Tenis Centrum A TK Radošovice B 10:0 10:0 60:12
3. 23.5.2015 (NT do 29.5.) 11 WILSON Tenis Centrum B WILSON Tenis Centrum A 0:10 0:10 15:60
4. 30.5.2015 (NT do 5.6.) 15 WILSON Tenis Centrum A Sokol Říčany 1:9 1:9 18:58
5. 6.6.2015 (NT do 12.6.) 18 1.TK Pacov A WILSON Tenis Centrum A 0:10 0:10 17:60
6. 13.6.2015 (NT do 21.6.) 24 WILSON Tenis Centrum A TK Radošovice A 1:9 1:9 16:57
7. 27.6.2015 (NT do 6.7.) 25 WILSON Tenis Centrum A Sport club Na Zámečku 8:2 8:2 57:28

Soupiska WILSON Tenis Centrum A

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Flusser Robin 2006 0 0
2 Šárová Lucie 2006 0 0
3 Soukupová Anika 2006 0 0
4 Albrechtová Natálie 2006 0 0
5 Olmer Filip 2007 0 0

Kapitán družstva WILSON Tenis Centrum A

Šárová Petra
606 690 908
wilsoncentrum@seznam.cz

Zástupce kapitána WILSON Tenis Centrum A

Soukup Alexandr
602 648 403
wilsoncentrum@seznam.cz