starší žactvo
Soutěže smíšených družstev ČTS 2016 | Oblastní soutěž I.třídy skupina C-starší žactvo

SK Véska Olomouc

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. SK Véska Olomouc 7 0 52:11 108:26 727:339 14
2. TK Jeseník 6 1 43:20 89:50 614:498 13
3. Tenisový klub Šternberk 5 2 40:23 85:51 626:473 12
4. Gymnázium Uničov 4 3 40:23 84:50 623:406 11
5. Sokol Šumperk 3 4 27:36 64:78 534:608 10
6. Tenisový klub Příbor 2 5 20:43 45:89 438:669 9
7. Sokol Zábřeh 1 6 20:43 45:92 459:651 8
8. Sokol Vrbno p.Pradědem 0 7 10:53 24:108 330:707 7

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 30.04.2016 2 SK Véska Olomouc Tenisový klub Šternberk 6:3 12:6 91:50
2. 07.05.2016 8 Gymnázium Uničov SK Véska Olomouc 2:7 4:15 48:94
3. 21.05.2016 9 Tenisový klub Příbor SK Véska Olomouc 0:9 0:18 20:108
4. 28.05.2016 16 SK Véska Olomouc TK Jeseník 6:3 14:7 112:64
5. 11.06.2016 18 Sokol Zábřeh SK Véska Olomouc 3:6 6:13 48:91
6. 18.06.2016 23 SK Véska Olomouc Sokol Šumperk 9:0 18:3 120:55
7. 25.06.2016 27 Sokol Vrbno p.Pradědem SK Véska Olomouc 0:9 0:18 54:111

Soupiska SK Véska Olomouc

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Hrbek Adam 2003 588 4
2 Polzer Adam 2003 616 4
3 Barrow Timothy (H) 2004 1062 1
4 Zavadil Alexandr (H) 2005 1062 1
5 Slavík Jakub 2004 1062 1
6 Tesařík jr. David 2005 1062 1
7 Koiš Pavel 2005 1062 1
8 Šmejkal Viktor 2006 1062 1
9 Gric Karel 2006 1062 1
10 Bystroň Kvido 2006 1062 1
21 Žílová Petra 2002 111 15
22 Brunovská Adéla 2002 284 6
23 Koišová Eva (H) 2003 342 6
24 Pichrtová Rebeka 2003 456 4
25 Drozdová Jitka Antonie 2004 768 1
26 Pacholarz Zuzanna Anna (EU) 2004 768 1
27 Pacholarz Hanna Regina (EU) 2006 768 1
28 Tesaříková Nela 2004 768 1

Kapitán družstva SK Véska Olomouc

Ondřej Perůtka
602 876 271
perutka@skveska.cz

Zástupce kapitána SK Véska Olomouc

Zeman Tomáš
739 631 210
zeman@skveska.cz