dospělí
Soutěže smíšených družstev ČTS 2016 | 07- II.třída D

TJ Jiskra Zruč n.Sáz.

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. TK Radošovice A 7 0 46:17 95:39 690:394 14
2. TK Benešov 5 2 34:29 70:67 579:555 12
3. TK Oáza Říčany B 4 3 37:26 80:60 610:539 11
4. Slavoj Čerčany 4 3 34:29 73:66 571:577 11
5. Sokol Říčany 4 3 32:31 72:66 544:536 11
6. TJ Jiskra Zruč n.Sáz. 3 4 30:33 68:73 573:606 10
7. TK Týnec nad Sázavou 1 6 23:40 55:83 531:625 8
8. Sparta Kutná Hora 0 7 16:47 38:97 416:682 7

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 30.4.2016 NT 8.5.2016 4 TK Týnec nad Sázavou TJ Jiskra Zruč n.Sáz. 4:5 10:11 90:100
2. 7.5.2016 NT 22.5.2016 5 TJ Jiskra Zruč n.Sáz. Slavoj Čerčany 3:6 7:12 74:86
3. 21.5.2016 NT 29.5.2016 12 TJ Jiskra Zruč n.Sáz. TK Radošovice A 2:7 6:14 70:99
4. 28.5.2016 NT 12.6.2016 14 Sokol Říčany TJ Jiskra Zruč n.Sáz. 5:4 13:8 102:67
5. 11.6.2016 NT 19.6.2016 19 TJ Jiskra Zruč n.Sáz. TK Oáza Říčany B 3:6 9:14 83:106
6. 18.6.2016 NT 26.6.2016 23 TK Benešov TJ Jiskra Zruč n.Sáz. 2:7 4:14 58:88
7. 25.6.2016 NT 4.7.2016 26 TJ Jiskra Zruč n.Sáz. Sparta Kutná Hora 6:3 13:6 91:65

Soupiska TJ Jiskra Zruč n.Sáz.

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Kučera Petr 1978 819 3
2 Šimek Matěj 2004 1048 1
3 Beznoska Jaroslav 2003 1048 1
4 Kellner Jan (H) 1982 1048 1
5 Menšík Vladimír 1976 1048 1
6 Pajer Martin 1967 1048 1
7 Kovařík Martin 1993 1048 1
8 Moravec Jiří 1979 1048 1
9 Kadlec David 1981 1048 1
10 Kadlec Martin 1983 1048 1
11 Beznoska Jaroslav 1962 1048 1
12 Kopecký Pavel 1973 1048 1
21 Krtilová Tereza 1999 673 4
22 Menšíková Šárka 2002 1011 1
23 Tvrdíková Pavla 1993 1011 1
24 Janatová Soňa 1988 1011 1
25 Vlčková Olga 1981 1011 1
26 Svobodová Barbora 1992 1011 1

Kapitán družstva TJ Jiskra Zruč n.Sáz.

Menšík Vladimír Mgr.
737 214 754
mensik@matratrans.cz

Zástupce kapitána TJ Jiskra Zruč n.Sáz.

Moravec Jiří
602859008
jiri.moravec@variel.cz