dospělí
Soutěže smíšených družstev ČTS 2016 | 10- III.třída C

F.H.TK Dobřichovice C

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. LTC Řevnice 7 0 56:7 114:28 773:458 14
2. Tenisový klub Černošice C 5 2 39:24 87:54 673:538 12
3. TC VITALITY Březnice 5 2 36:27 78:63 658:590 12
4. Tenis Club Mokropsy 4 3 32:31 72:66 631:598 11
5. TJ Měchenice B 3 4 35:28 76:60 627:531 10
6. Tenisový klub Mníšek 3 4 31:32 69:68 602:614 10
7. Tenis Dobříš C 1 6 13:50 33:102 468:723 8
8. F.H.TK Dobřichovice C 0 7 10:53 22:110 348:728 7

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 30.4.2016 NT 8.5.2016 1 F.H.TK Dobřichovice C TC VITALITY Březnice 3:6 7:14 64:104
2. 7.5.2016 NT 22.5.2016 5 Tenis Club Mokropsy F.H.TK Dobřichovice C 7:2 15:4 107:49
3. 21.5.2016 NT 29.5.2016 9 F.H.TK Dobřichovice C Tenisový klub Černošice C 1:8 3:16 44:110
4. 28.5.2016 NT 12.6.2016 13 LTC Řevnice F.H.TK Dobřichovice C 9:0 18:0 108:32
5. 11.6.2016 NT 19.6.2016 17 F.H.TK Dobřichovice C Tenis Dobříš C 4:5 8:11 69:80
6. 18.6.2016 NT 26.6.2016 21 Tenisový klub Mníšek F.H.TK Dobřichovice C 9:0 18:0 111:47
7. 25.6.2016 NT 4.7.2016 25 F.H.TK Dobřichovice C TJ Měchenice B 0:9 0:18 43:108

Soupiska F.H.TK Dobřichovice C

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Levý Marek 1990 1048 1
2 Musil Radek 1989 1048 1
3 Gemperle Jakub 1988 1048 1
4 Nettl Tomáš 1988 1048 1
5 Kosek Martin 1988 1048 1
6 Jovanovič Pavel 1986 1048 1
7 Kaplan Ondřej 1985 1048 1
8 Rusnák Martin 1969 1048 1
9 Stolnyi Vadim 1985 1048 1
10 Baláž Ota 1961 1048 1
11 Kašpar Vladislav 1972 1048 1
12 Dušek David 2004 1048 1
21 Šebíková Linda 1992 953 3
22 Jovanovičová Lucie 1993 1011 1
23 Hainzová Julie 1997 1011 1
24 Hainzová Kateřina 2000 1011 1
25 Beránková Ema 2004 1011 1
26 Otrubová Nela 2004 1011 1

Kapitán družstva F.H.TK Dobřichovice C

Kaplan Ondřej
603556666
tenistachlovice@seznam.cz

Zástupce kapitána F.H.TK Dobřichovice C

Jovanovič Pavel
605925356
tenistachlovice@seznam.cz