dospělí
Soutěže smíšených družstev ČTS 2016 | 15- IV.třída D

volný los

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. 1.TK Pacov C 5 0 29:16 62:39 519:434 10
2. 1.TK Pacov B 4 1 30:15 64:33 487:407 9
3. TK Oáza Říčany C 2 3 23:22 50:50 445:445 7
4. TK Radošovice C 2 3 19:26 42:57 392:427 7
5. Sokol Velké Popovice 1 4 20:25 46:55 458:470 6
6. Sokol Stránčice 1 4 14:31 33:63 364:482 6
7. volný los 0 0 0:0 0:0 0:0 0
8. volno 0 0 0:0 0:0 0:0 0

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 30.4.2016 NT 8.5.2016 2 1.TK Pacov C volný los
2. 7.5.2016 NT 22.5.2016 7 volný los TK Radošovice C
3. 21.5.2016 NT 29.5.2016 11 TK Oáza Říčany C volný los
4. 28.5.2016 NT 12.6.2016 14 volný los 1.TK Pacov B
5. 11.6.2016 NT 19.6.2016 20 Sokol Velké Popovice volný los
6. 18.6.2016 NT 26.6.2016 21 volný los volno
7. 25.6.2016 NT 4.7.2016 28 volný los Sokol Stránčice

Soupiska volný los

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
Tabulka neobsahuje žádné záznamy

Kapitán družstva volný los



Zástupce kapitána volný los