dorost
Soutěže smíšených družstev ČTS 2016 | 33- I.třída B

Slavoj Čerčany

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. LTC Mladá Boleslav A 7 0 48:15 100:33 672:378 14
2. Slavoj Český Brod B 5 2 39:24 83:53 610:459 12
3. TC Realsport Nymburk o.s. 5 2 36:27 75:63 589:561 12
4. Slavoj Žiželice B 3 4 33:30 76:65 614:544 10
5. Tenisový klub Benátky nad Jizerou B 3 4 27:36 60:78 532:616 10
6. TK Radošovice 2 5 27:36 57:81 537:650 9
7. Slavoj Čerčany 2 5 24:39 59:85 549:657 9
8. LTC Mladá Boleslav B 1 6 18:45 44:96 447:685 8

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 1.5.2016 NT 7.5.2016 2 Slavoj Čerčany Slavoj Český Brod B 2:7 5:16 45:106
2. 8.5.2016 NT 21.5.2016 8 TC Realsport Nymburk o.s. Slavoj Čerčany 4:5 9:13 87:103
3. 22.5.2016 NT 28.5.2016 9 Tenisový klub Benátky nad Jizerou B Slavoj Čerčany 6:3 14:8 105:71
4. 29.5.2016 NT 4.6.2016 16 Slavoj Čerčany LTC Mladá Boleslav B 5:4 12:9 95:83
5. 12.6.2016 NT 18.6.2016 18 TK Radošovice Slavoj Čerčany 6:3 12:8 102:89
6. 19.6.2016 NT 25.6.2016 23 Slavoj Čerčany Slavoj Žiželice B 4:5 9:10 78:79
7. 26.6.2016 NT 5.7.2016 27 LTC Mladá Boleslav A Slavoj Čerčany 7:2 15:4 95:68

Soupiska Slavoj Čerčany

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Suchý Pavel 2000 828 3
2 Vorálek Matěj 1998 477 6
3 Sekyra Petr 2000 607 4
4 Flieger Radek 2000 402 6
5 Dvořák Richard 2002 528 4
6 Malínek Vojtěch (H) 2000 1076 3
7 Hempl Lukáš 2001 1127 1
8 Vorálek Tomáš 2003 1127 1
9 Folprecht Vojtěch 2001 1127 1
10 Khol Tomáš (H) 1999 1127 1
11 Rutar Adam (H) 2002 1127 1
21 Hemplová Nikola 1999 418 4
22 Vlčková Aneta 1999 313 4
23 Jiroušková Adéla 1999 379 4
24 Vovsíková Denisa 1999 502 3
25 Stejskalová Karolína 2001 432 4
26 Kahounová Karolína (H) 2001 457 4
27 Bičáková Eliška 2002 702 1
28 Slaninová Kamila 2002 702 1

Kapitán družstva Slavoj Čerčany

Vnouček František
603713701
vnoucek.f@seznam.cz

Zástupce kapitána Slavoj Čerčany

hempl Karel
602265796
karel.hempl@pre.cz