starší žactvo
Soutěže smíšených družstev ČTS 2016 | 59- III.třída D

TJ Jiskra Zruč n.Sáz. B

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. Sokol Říčany 7 0 56:7 110:16 696:204 14
2. TK Radošovice B 6 1 40:23 85:48 612:475 13
3. Tsport Votice o.s. 4 3 40:23 83:46 594:400 11
4. 1.TK Pacov 4 3 33:30 68:64 495:556 11
5. Sokol Stránčice 3 4 25:38 56:76 473:566 10
6. TO Sokol Nehvizdy 2 5 25:38 52:81 470:601 9
7. TK Čáslav 2 5 23:40 49:85 501:630 9
8. TJ Jiskra Zruč n.Sáz. B 0 7 10:53 22:109 307:716 7

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 30.4.2016 NT 8.5.2016 2 Tsport Votice o.s. TJ Jiskra Zruč n.Sáz. B 9:0 18:0 109:15
2. 7.5.2016 NT 22.5.2016 7 TJ Jiskra Zruč n.Sáz. B Sokol Říčany 1:8 3:16 28:99
3. 21.5.2016 NT 29.5.2016 11 1.TK Pacov TJ Jiskra Zruč n.Sáz. B 9:0 18:0 108:46
4. 28.5.2016 NT 12.6.2016 14 TJ Jiskra Zruč n.Sáz. B TK Čáslav 4:5 8:12 66:102
5. 11.6.2016 NT 19.6.2016 20 TO Sokol Nehvizdy TJ Jiskra Zruč n.Sáz. B 8:1 16:3 103:44
6. 18.6.2016 NT 26.6.2016 21 TJ Jiskra Zruč n.Sáz. B Sokol Stránčice 3:6 6:13 57:97
7. 25.6.2016 NT 4.7.2016 28 TJ Jiskra Zruč n.Sáz. B TK Radošovice B 1:8 2:16 51:98

Soupiska TJ Jiskra Zruč n.Sáz. B

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Lauer Šimon (H) 2004 1062 1
2 Šimek Matěj 2004 1062 1
3 Pešek Vilém 2005 1062 1
4 Rýva Jakub 2005 1062 1
5 Šebek Jakub 2005 1062 1
6 Pajer Filip 2005 1062 1
7 Horáček Matyáš 2005 1062 1
8 Kraus Štěpán 2004 1062 1
9 Janata Jakub 2005 1062 1
10 Vilímovský Václav 2005 1062 1
11 Břenda Daniel 2006 1062 1
12 Novotný Lukáš 2006 1062 1
21 Kroutilová Vendula (H) 2003 768 1
22 Štiková Nikola 2003 768 1
23 Vilímovská Adéla 2002 768 1

Kapitán družstva TJ Jiskra Zruč n.Sáz. B

Moravec Jiří
602 859 008
jiri.moravec@variel.cz

Zástupce kapitána TJ Jiskra Zruč n.Sáz. B

Rýva Marek
724 030 666
marek.ryva@berner.cz