dospělí
Soutěže smíšených družstev ČTS 2005 | 12. 4.třída A

SK Meteor Praha B

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. TK Hanspaulka B 4 1 32:13 69:32 521:342 9
2. SK Meteor Praha B 4 1 28:17 61:39 489:360 9
3. S.Horní Počernice B 3 2 24:21 53:46 448:410 8
4. Spoje Praha C 2 3 17:28 36:58 357:447 7
5. S.Běchovice II. B 1 4 17:28 40:59 352:479 6
6. LTC Radotín C 1 4 17:28 35:60 344:473 6
7. volno 0 0 0:0 0:0 0:0 0
8. volno- 0 0 0:0 0:0 0:0 0

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 30.4.2005 1 SK Meteor Praha B TK Hanspaulka B 5:4 12:10 102:93
2. 7.5.2005 8 Spoje Praha C SK Meteor Praha B 3:6 7:12 69:101
3. 14.5.2005 10 SK Meteor Praha B volno 0:0 0:0
4. 21.5.2005 15 LTC Radotín C SK Meteor Praha B 5:4 10:10 74:86
5. 4.6.2005 19 SK Meteor Praha B S.Horní Počernice B 7:2 15:5 102:61
6. 11.6.2005 22 volno- SK Meteor Praha B 0:0 0:0
7. 25.6.2005 28 SK Meteor Praha B S.Běchovice II. B 6:3 12:7 98:63

Soupiska SK Meteor Praha B

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Cais Pavel 1975 0 1
2 Holík František 1974 0 1
3 Hradecký David 1959 0 1
4 Dvořák Radek 1976 0 1
5 Rousek Miloslav 1984 0 1
6 Abrahám Pavel 1985 0 1
7 Bureš Robert 1989 0 1
8 Fleming Zdeněk 1956 0 1
9 Lemberk Luděk 1962 0 1
10 Kulík Michal 1965 0 1
11 Pacan Josef 1956 0 1
21 Máchová Jana (H) 1988 0 1
22 Vašinová Kateřina 1964 0 1
23 Vltavská Hana 1976 0 1
24 Stránská Gabriela 1975 0 1
25 Vašinová Tereza 1988 0 1

Kapitán družstva SK Meteor Praha B



Zástupce kapitána SK Meteor Praha B