dospělí
Soutěže smíšených družstev ČTS 2005 | 15. 4.třída D

S.Dolní Počernice

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. LOB Slovan Bohnice A 4 1 30:15 63:37 481:381 9
2. LTC Radotín B 4 1 29:16 64:37 511:417 9
3. TJ Břevnov B 3 2 26:17 52:40 419:376 8
4. Sokol Chuchle 2 3 20:25 45:53 419:454 7
5. S.Dolní Počernice 2 3 16:27 38:58 387:452 7
6. SK TRAKTOR Praha 0 5 12:33 30:67 343:480 5
7. volno 0 0 0:0 0:0 0:0 0
8. volno- 0 0 0:0 0:0 0:0 0

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 30.4.2005 2 S.Dolní Počernice LTC Radotín B 1:8 4:17 78:118
2. 7.5.2005 7 volno S.Dolní Počernice 0:0 0:0
3. 14.5.2005 11 S.Dolní Počernice SK TRAKTOR Praha 5:4 11:9 84:72
4. 21.5.2005 14 Sokol Chuchle S.Dolní Počernice 3:6 7:12 78:94
5. 4.6.2005 20 S.Dolní Počernice volno- 0:0 0:0
6. 11.6.2005 21 LOB Slovan Bohnice A S.Dolní Počernice 7:2 15:6 110:77
7. 25.6.2005 28 TJ Břevnov B S.Dolní Počernice 5:2 10:5 74:54

Soupiska S.Dolní Počernice

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Lajbl Michal 1981 0 1
2 Šmolka Martin 1972 0 1
3 Hojka Marek 1978 0 1
4 Richter Jan 1978 0 1
5 Lukeš Ondřej 1973 0 1
6 Vais Petr 1976 0 1
7 Richter Zbyněk 1945 0 1
8 Bebr Jaroslav 1943 0 1
9 Šíla Ladislav 1972 0 1
10 Boček Pavel 1960 0 1
21 Kocúrová Lucie 1977 0 1
22 Karochová Petra 1972 0 1
23 Špačková Hana 1980 0 1
24 Prostá Hana 1956 0 1
25 Vyskočilová Tereza 1989 0 1

Kapitán družstva S.Dolní Počernice



Zástupce kapitána S.Dolní Počernice