dospělí
Soutěže smíšených družstev ČTS 2016 | 04. 2.třída A

Baník Praha A

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. Lokomotiva Praha A 5 2 40:23 87:50 681:499 12
2. TJ Sokol Vysočany TSM B 5 2 35:28 75:62 574:549 12
3. Sportovní klub Žižkov Praha A 5 2 34:29 77:67 627:570 12
4. Sokol Čimice A 4 3 36:27 76:61 589:513 11
5. TK Hanspaulka A 4 3 33:30 74:66 589:552 11
6. VŠTJ Ekonom Praha A 4 3 33:30 72:67 593:558 11
7. Tenis Banka Praha 1 6 22:41 46:89 423:660 8
8. Baník Praha A 0 7 19:44 45:90 471:646 7

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 30.4.2016 1 Baník Praha A TJ Sokol Vysočany TSM B 4:5 9:10 82:77
2. 7.5.2016 8 Sokol Čimice A Baník Praha A 8:1 16:3 102:45
3. 21.5.2016 10 Baník Praha A Lokomotiva Praha A 2:7 5:14 62:102
4. 28.5.2016 15 TK Hanspaulka A Baník Praha A 7:2 15:4 96:57
5. 11.6.2016 19 Baník Praha A Sportovní klub Žižkov Praha A 4:5 9:10 78:90
6. 18.6.2016 22 Tenis Banka Praha Baník Praha A 6:3 12:8 94:75
7. 25.6.2016 28 Baník Praha A VŠTJ Ekonom Praha A 3:6 7:13 72:85

Soupiska Baník Praha A

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Kratochvíl Lukáš (H) 1994 902 3
2 Kocánek Jiří 1980 994 3
3 Horák Tomáš 1979 1048 1
4 Trupia Enzo 1980 1048 1
5 Bodlák Jiří 1978 1048 1
6 Havrlík David 1978 1048 1
7 Senft Petr 1968 1048 1
8 Jelínek David 1978 1048 1
9 Julák Tomáš 1973 1048 1
10 Fürst Petr 1970 1048 1
21 Zelmat Kristýna 1985 1011 1
22 Hinzová Šárka 1978 1011 1
23 Salini Linda (H) 1985 1011 1
24 Hejnová Kateřina 1985 1011 1
25 Bínová Helena 1972 1011 1

Kapitán družstva Baník Praha A

Bodlák Jiří
776094209
jbodlak@gmail.com

Zástupce kapitána Baník Praha A

Senft Petr
776742202
petr.senft@email.cz