mladší žactvo
Soutěže smíšených družstev ČTS 2005 | 40. Pražská liga

LTC Zbraslav

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. TC VŠ Praha A 6 1 53:10 106:25 707:344 13
2. TK Sparta Praha 6 1 40:23 89:48 664:459 13
3. I.ČLTK Praha A 5 2 40:23 85:49 630:454 12
4. LTC Česká pojiš?ovna A 4 3 37:26 79:54 614:487 11
5. TŠ Hostivař A 3 4 24:39 53:84 483:643 10
6. LTC Zbraslav 3 4 22:41 47:88 469:646 10
7. SK Aritma Praha 1 6 19:44 36:90 360:633 8
8. TK Slavia Praha 0 7 17:46 40:97 409:670 7

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 1.5.2005 4 I.ČLTK Praha A LTC Zbraslav 7:2 14:5 100:53
2. 8.5.2005 6 LTC Zbraslav TK Sparta Praha 0:9 1:18 37:108
3. 15.5.2005 11 TK Slavia Praha LTC Zbraslav 2:7 7:14 65:108
4. 22.5.2005 15 LTC Zbraslav LTC Česká pojiš?ovna A 1:8 3:17 50:111
5. 5.6.2005 18 SK Aritma Praha LTC Zbraslav 3:6 7:12 74:92
6. 12.6.2005 24 LTC Zbraslav TC VŠ Praha A 0:9 0:18 35:108
7. 26.6.2005 25 LTC Zbraslav TŠ Hostivař A 6:3 12:7 94:80

Soupiska LTC Zbraslav

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Klimeš Kryštof 1993 87 25
2 Mairich Pavel 1993 176 15
3 Vašut Carlos 1994 0 1
4 Staněk Robin (H) 1995 0 1
5 Jungmann Martin 1995 0 1
21 Vodičková Denisa 1993 121 15
22 Švabenická Kristýna 1993 207 9
23 Jahodová Kateřina 1993 306 6
24 Pospíšilová Denisa 1995 0 1

Kapitán družstva LTC Zbraslav



Zástupce kapitána LTC Zbraslav