mladší žactvo
Soutěže smíšených družstev ČTS 2005 | 46. 2+1 B

TJ ČZU Praha

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. TK Start Praha-Topolka 4 0 15:4 31:8 217:116 8
2. TJ Sokol Stodůlky 2 2 12:8 28:17 217:193 6
3. TJ ČZU Praha 2 2 11:8 25:18 185:159 6
4. TGC Kunratice 1 3 7:11 12:25 136:178 5
5. TŠ Hostivař B 1 3 3:17 6:34 116:225 5
6. volno 0 0 0:0 0:0 0:0 0
7. -volno- 0 0 0:0 0:0 0:0 0
8. volno- 0 0 0:0 0:0 0:0 0

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 1.5.2005 2 volno TJ ČZU Praha 0:0 0:0
2. 8.5.2005 8 TJ ČZU Praha TŠ Hostivař B 5:0 10:0 60:7
3. 15.5.2005 9 TJ ČZU Praha volno- 0:0 0:0
4. 22.5.2005 16 TGC Kunratice TJ ČZU Praha 3:1 4:4 27:24
5. 5.6.2005 18 TJ ČZU Praha TJ Sokol Stodůlky 3:2 7:7 68:67
6. 12.6.2005 23 TK Start Praha-Topolka TJ ČZU Praha 3:2 7:4 58:33
7. 26.6.2005 27 TJ ČZU Praha -volno- 0:0 0:0

Soupiska TJ ČZU Praha

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Fišer Michal 1994 0 1
2 Sova Jeremy 1994 0 1
21 Vopelková Lenka 1994 0 1

Kapitán družstva TJ ČZU Praha



Zástupce kapitána TJ ČZU Praha