mladší žactvo
Soutěže smíšených družstev ČTS 2017 | III.TŔÍDA BM

TJ Sokol Bedřichov Jihlava

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. TK Kunštát 6 0 36:18 73:38 535:360 12
2. LTC Velen Boskovice 4 2 30:24 64:50 515:436 10
3. TJ Sokol Bedřichov Jihlava 3 3 29:25 62:52 446:446 9
4. TJ Žďár nad Sázavou 3 3 27:27 57:56 483:452 9
5. Sokol Čebín 3 3 25:29 54:62 470:472 9
6. TK Bystřice n.Pernštejnem 2 4 24:30 50:65 429:531 8
7. SK Tenis Tišnov B 0 6 18:36 38:75 334:515 6
8. 0 0 0:0 0:0 0:0 0

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 30.4.2017 1 TJ Sokol Bedřichov Jihlava
2. 7.5.2017 8 TJ Sokol Bedřichov Jihlava TK Kunštát 4:5 8:10 60:80
3. 21.5.2017 10 Sokol Čebín TJ Sokol Bedřichov Jihlava 3:6 8:12 74:80
4. 28.5.2017 15 TJ Sokol Bedřichov Jihlava LTC Velen Boskovice 4:5 8:10 60:81
5. 11.6.2017 19 TJ Žďár nad Sázavou TJ Sokol Bedřichov Jihlava 5:4 10:9 84:70
6. 18.6.2017 22 TJ Sokol Bedřichov Jihlava SK Tenis Tišnov B 6:3 13:6 83:48
7. 25.6.2017 28 TK Bystřice n.Pernštejnem TJ Sokol Bedřichov Jihlava 4:5 8:12 79:93

Soupiska TJ Sokol Bedřichov Jihlava

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Hejduk Michal 2007 2068 1
2 Tesař Jiří 2005 2068 1
3 Rosenkranz Jiří 2005 2068 1
4 Čurila Michal 2007 2068 1
5 Jašek Sebastian 2007 2068 1
6 Novák Josef 2005 2068 1
21 Dvořáčková Nicol 2006 956 3
22 Opršalová Adéla (H) 2007 1253 1
23 Pfeiferová Lenka 2007 1253 1

Kapitán družstva TJ Sokol Bedřichov Jihlava

Dvořáčková Soňa
+420605132960
sylvadubcova@seznam.cz

Zástupce kapitána TJ Sokol Bedřichov Jihlava

Hejduk Roman
+420605132960
sylvadubcova@seznam.cz