dorost
Soutěže smíšených družstev ČTS 2017 | 27. III.TŘÍDA sk. CD

TJ Slavoj Velké Pavlovice

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. LTC Hodonín B 6 0 45:9 93:20 610:264 12
2. TJ Brno-Komín 5 1 40:14 82:31 553:312 11
3. NTC Kyjov 4 2 31:23 66:47 524:419 10
4. TJ Slavoj Velké Pavlovice 2 4 27:27 55:58 438:429 8
5. TK Kyjov 2 4 22:32 48:67 445:518 8
6. Tenisový klub Tesla Brno B 2 4 15:39 30:80 249:535 7
7. SHARK club s.r.o. 0 6 9:45 22:93 296:638 6
8. volno 0 0 0:0 0:0 0:0 0

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 30.4.2017 2 TJ Brno-Komín TJ Slavoj Velké Pavlovice 7:2 14:4 84:31
2. 7.5.2017 7 TJ Slavoj Velké Pavlovice TK Kyjov 4:5 8:13 89:104
3. 21.5.2017 11 SHARK club s.r.o. TJ Slavoj Velké Pavlovice 0:9 1:18 46:113
4. 28.5.2017 14 TJ Slavoj Velké Pavlovice NTC Kyjov 3:6 6:12 61:82
5. 11.6.2017 20 LTC Hodonín B TJ Slavoj Velké Pavlovice 9:0 18:1 113:36
6. 18.6.2017 21 TJ Slavoj Velké Pavlovice volno
7. 25.6.2017 28 TJ Slavoj Velké Pavlovice Tenisový klub Tesla Brno B 9:0 18:0 108:0

Soupiska TJ Slavoj Velké Pavlovice

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Maincl Jan 1999 1166 1
2 Pejchl Lukáš 2001 1166 1
3 Bedřich Šimon 2000 1166 1
4 Mnich Viktor (H) 2003 1166 1
5 Sláma Ondřej 2000 1166 1
6 Antoš Ondřej 2004 1166 1
21 Otřelová Michaela 1999 707 3
22 Melicharová Michaela 1999 771 1
23 Otřelová Eliška 2001 771 1
24 Šefránková Natálie 2002 771 1

Kapitán družstva TJ Slavoj Velké Pavlovice

Šefránek Dalibor
724002854
dalibor.sefranek@email.cz

Zástupce kapitána TJ Slavoj Velké Pavlovice

Maincl Miroslav
723543775
mmaincl@centrum.cz