mladší žactvo
Soutěže smíšených družstev ČTS 2017 | 45 - Královéhradecká krajská soutěž B

TC Nové Město n. Metují

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. TJ Sparta Úpice 6 1 43:20 90:44 646:410 13
2. TK Náchod 6 1 41:22 89:48 684:462 13
3. TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. 5 2 36:27 77:60 560:512 12
4. TC Nové Město n. Metují 3 4 31:32 65:65 517:515 10
5. TK Česká Skalice 2 5 29:34 59:73 480:552 9
6. SK Týniště nad Orlicí 2 5 28:35 60:73 505:548 9
7. Nespin, z.s. B 2 5 24:39 50:81 428:626 9
8. TENIS-CENTRUM DTJ HK D 2 5 20:43 45:91 441:636 9

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 30.4. 3 TC Nové Město n. Metují TENIS-CENTRUM DTJ HK D 4:5 9:10 73:73
2. 7.5. 6 Nespin, z.s. B TC Nové Město n. Metují 4:5 9:11 72:95
3. 21.5. 12 TC Nové Město n. Metují TK Náchod 4:5 8:10 68:82
4. 28.5. 13 TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. TC Nové Město n. Metují 6:3 12:6 77:53
5. 11.6. 20 TJ Sparta Úpice TC Nové Město n. Metují 6:3 12:6 83:55
6. 18.6. 22 TC Nové Město n. Metují TK Česká Skalice 6:3 13:6 86:57
7. 25.6. 27 SK Týniště nad Orlicí TC Nové Město n. Metují 3:6 6:12 71:87

Soupiska TC Nové Město n. Metují

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Vysoký Jakub 2005 1615 3
2 Pfeifer Adam 2006 1864 3
3 Fiala Tomáš 2005 1864 3
4 Pospíchal Daniel 2005 2068 1
5 Komár Jáchym 2007 2068 1
6 Fiala Petr 2005 2068 1
7 Čapek Matyáš 2007 2068 1
21 Jelinková Natálie 2006 1027 3
22 Černá Nikola 2006 1100 3
23 Dittrichová Sofie 2006 956 3
24 Hejduková Ema 2006 1253 1

Kapitán družstva TC Nové Město n. Metují

Jelínek Josef
731572044
tcnmnm@tcnm.cz

Zástupce kapitána TC Nové Město n. Metují

Pfeifer Roman
777781180
tcnmnm@tcnm.cz