starší žactvo
Soutěže smíšených družstev ČTS 2017 | DS1A

LTK TEPLICE o.s. A

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. Severočeská tenisová o.s. A Most 6 0 46:8 95:20 621:209 12
2. LTC Panorama Teplice A 4 2 36:18 74:38 541:328 10
3. SK Tenis Duchcov 4 2 30:24 65:50 473:397 10
4. LTK TEPLICE o.s. A 3 3 29:25 61:52 458:442 9
5. Severočeská tenisová o.s. B Most 2 4 25:29 46:62 344:446 8
6. TK Kadaň 2 4 19:35 41:77 375:553 8
7. TK Louny 0 6 4:50 11:94 156:593 6
8. 0 0 0:0 0:0 0:0 0

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 29.4 2017 2 LTK TEPLICE o.s. A TK Kadaň 8:1 17:3 112:59
2. 1.5 2017 8 LTC Panorama Teplice A LTK TEPLICE o.s. A 6:3 13:7 110:67
3. 6.5 2017 9 LTK TEPLICE o.s. A
4. 20.5 2017 16 LTK TEPLICE o.s. A Severočeská tenisová o.s. B Most 6:3 12:6 78:56
5. 27.5 2017 18 SK Tenis Duchcov LTK TEPLICE o.s. A 6:3 12:6 83:60
6. 10.6 2017 23 LTK TEPLICE o.s. A TK Louny 8:1 16:2 101:27
7. 17.6 2017 27 Severočeská tenisová o.s. A Most LTK TEPLICE o.s. A 8:1 16:3 107:40

Soupiska LTK TEPLICE o.s. A

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Johannes Paul Bruno (EU) 2004 213 12
2 Hujo Ondřej 2004 624 4
3 Frien Friedrich (EU) 2005 1111 1
4 Malkin Michail (EU) 2005 1111 1
5 Ješina Lukáš 2004 1111 1
6 Charvát Matěj 2006 1111 1
7 Miletín Marek 2003 1111 1
8 Libánský Tomáš 2003 1111 1
9 Řepka Štěpán 2004 1111 1
10 Tůma Ondřej 2004 1111 1
11 Jurnečka Štěpán 2006 1111 1
12 Lehnert Matěj 2005 1111 1
21 Steklá Veronika 2003 108 15
22 Trousilová Eliška 2005 560 3
23 Kubíčková Šárka 2004 773 1
24 Dornick Samanta (EU) 2005 773 1
25 Schmitt Klara Sofie (EU) 2005 773 1
26 Kotyzová Klára 2004 773 1
27 Matušková Hana (H) 2005 773 1
28 Rollingerová Nella 2006 773 1

Kapitán družstva LTK TEPLICE o.s. A

Šupol Jiří
607870980
supolicek@seznam.cz

Zástupce kapitána LTK TEPLICE o.s. A

Hujo Ondřej
774859346
ondrej.hujo@seznam.cz