mladší žactvo
Soutěže smíšených družstev ČTS 2017 | Oblastní soutěž 1.tř. sk. D

SK Véska

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. TK Mohelnice, z.s. 7 0 61:2 123:7 754:204 14
2. TK Krnov 6 1 33:30 70:61 523:441 13
3. TK Unex Uničov 5 2 34:29 74:63 565:539 12
4. I.NTC Olomouc 4 3 36:27 76:56 581:480 11
5. SK Véska 3 4 27:36 55:79 509:597 10
6. Sokol Zábřeh 2 5 29:34 62:70 531:544 9
7. Tenisový klub Šternberk, z.s. 1 6 16:47 33:94 294:636 8
8. T.J. Sokol Šumperk 0 7 16:47 35:98 361:677 7

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 30.04.2017 2 SK Véska TK Mohelnice, z.s. 0:9 0:18 23:109
2. 07.05.2017 7 T.J. Sokol Šumperk SK Véska 4:5 10:11 88:89
3. 08.05.2017 11 SK Véska TK Krnov 4:5 8:11 79:93
4. 21.05.2017 14 TK Unex Uničov SK Véska 5:4 13:8 94:87
5. 28.05.2017 20 SK Véska Sokol Zábřeh 5:4 10:9 85:78
6. 11.06.2017 21 I.NTC Olomouc SK Véska 6:3 12:6 89:61
7. 18.06.2017 28 Tenisový klub Šternberk, z.s. SK Véska 3:6 6:12 46:85

Soupiska SK Véska

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Vaněk Tomáš (H) 2006 633 9
2 Tesařík jr. David 2005 1443 4
3 Tesařík Josef 2007 2068 1
4 Koiš Pavel 2005 2068 1
5 Todt Vojtěch 2005 2068 1
6 Šmejkal Viktor 2006 2068 1
7 Gric Karel 2006 2068 1
8 Přikryl Dalibor 2007 2068 1
21 Barrow Tina Jolie (H) 2007 1253 1
22 Partschová Veronika 2005 1253 1
23 Nekanická Nela 2005 1253 1
24 Králová Karolína 2007 1253 1

Kapitán družstva SK Véska

Zeman Tomáš
739 631 210
zeman@skveska.cz

Zástupce kapitána SK Véska

Vaněk Michal
604 858 871
zeman@skveska.cz