dorost
Soutěže smíšených družstev ČTS 2017 | JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS

TK Slavia Plzeň

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. TK Slavia Plzeň 7 0 54:7 106:19 683:278 14
2. TK Škoda Plzeň A 6 1 45:18 93:44 674:420 13
3. Tenisklub Cheb A 5 2 43:20 90:43 629:411 12
4. LTK Klatovy A 4 3 37:26 77:59 593:512 11
5. TK Škoda Plzeň B 3 4 25:38 50:82 445:598 10
6. TK Sokolov A 2 5 21:40 51:82 442:597 9
7. Lokomotiva Plzeň 1 6 18:45 49:90 455:628 8
8. TK Sokolov B 0 7 7:56 15:112 227:704 6

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 30.4.2017 4 TK Slavia Plzeň TK Sokolov B 9:0 18:0 108:19
2. 07.5.2017 6 Lokomotiva Plzeň TK Slavia Plzeň 2:7 5:14 57:99
3. 21.5.2017 11 TK Slavia Plzeň TK Škoda Plzeň B 9:0 18:0 109:29
4. 28.5.2017 15 TK Sokolov A TK Slavia Plzeň 0:7 2:12 30:75
5. 11.6.2017 18 TK Slavia Plzeň Tenisklub Cheb A 8:1 16:2 98:38
6. 18.6.2017 24 TK Škoda Plzeň A TK Slavia Plzeň 1:8 4:16 57:108
7. 25.6.2017 25 LTK Klatovy A TK Slavia Plzeň 3:6 6:12 48:86

Soupiska TK Slavia Plzeň

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Forejtek Jonáš (H) 2001 14 35
2 Kraus Martin 2000 31 30
3 Langmajer Dominik 1999 38 30
4 Kozler Adam 2000 53 25
5 Stavrovskij Petr (Z) 2001 67 25
6 Skrbek Matěj (H) 2000 84 20
7 Pašek Adam (H) 1999 97 20
8 Škopek Martin 1999 131 15
9 Klír Petr 2001 213 12
10 Čapek Jakub 2000 283 9
11 Schmitt Patrick 1999 1166 1
12 Jadlovský Jan 2003 1166 1
21 Nikolovová Vanesa (H) 2001 13 35
22 Krýslová Vendula 2002 41 25
23 Nováková Klára 2002 46 20
24 Cmarová Lucie 2000 74 15
25 Halounová Sandra 2000 226 9
26 Halounová Alexandra 2000 283 6
27 Gygalová Kateřina 2003 322 6
28 Pláničková Kateřina 2002 384 4

Kapitán družstva TK Slavia Plzeň

Kovářík Jiří
777007022
jirismus@seznam.cz

Zástupce kapitána TK Slavia Plzeň

Skrbek Michal
602191171
havel@tkslaviaplzen.cz