dospělí
Soutěže smíšených družstev ČTS 2017 | 05- II.třída B

TK Benátky nad Jizerou B

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. TK Čelákovice 7 0 45:18 93:41 689:470 14
2. Slavoj Žiželice 6 1 51:12 104:29 694:404 13
3. TK Benátky nad Jizerou B 5 2 40:23 83:49 628:454 12
4. LTC Starý Kolín 3 4 30:33 67:68 581:575 10
5. TK Lysá n.L. 3 4 26:37 59:75 553:582 10
6. LTC Kolín B 2 5 18:45 39:93 431:684 9
7. TK Mnichovo Hradiště B 1 6 25:38 55:82 520:661 8
8. TJ LTC Poděbrady 1 6 17:46 36:99 445:711 8

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 29.4.2017 NT 7.5.2017 4 TK Benátky nad Jizerou B TK Lysá n.L. 8:1 16:3 107:49
2. 6.5.2017 NT 21.5.2017 5 LTC Kolín B TK Benátky nad Jizerou B 2:7 4:14 55:102
3. 20.5.2017 NT 28.5.2017 12 TK Mnichovo Hradiště B TK Benátky nad Jizerou B 2:7 5:15 51:105
4. 27.5.2017 NT 11.6.2017 14 TK Benátky nad Jizerou B TJ LTC Poděbrady 8:1 17:3 111:38
5. 10.6.2017 NT 18.6.2017 19 TK Čelákovice TK Benátky nad Jizerou B 8:1 16:2 102:45
6. 17.6.2017 NT 25.6.2017 23 TK Benátky nad Jizerou B LTC Starý Kolín 9:0 18:0 111:45
7. 24.6.2017 NT 1.7.2017 26 Slavoj Žiželice TK Benátky nad Jizerou B 9:0 18:1 114:47

Soupiska TK Benátky nad Jizerou B

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Kříž František 1979 753 3
2 Pšenička Jaroslav 2000 1030 1
3 Štýbr Michal 1989 1030 1
4 Drábek Jan 1974 1030 1
5 Hašek Roman 2000 1030 1
6 Koudela Ondřej 2001 1030 1
7 Sejpal Zdeněk 2001 1030 1
8 Truhlář Antonín 1976 1030 1
9 Souček Pavel 2000 1030 1
10 Vimr Lukáš 2001 1030 1
11 Němeček Václav 2004 1030 1
12 Podráský Zdeněk 1975 1030 1
21 Vojtová Martina (H) 1977 868 3
22 Hrabětová Nikola 1989 934 3
23 Špringlová Soňa 1980 999 1
24 Spielmannová Natálie 2000 999 1
25 Sofínová Barbora 2002 999 1
26 Michálková Tereza 2002 999 1
27 Zemanová Barbora 2001 999 1
28 Horáková Lucie 2002 999 1

Kapitán družstva TK Benátky nad Jizerou B

Hrabětova Nikola
606491418
tenis-benatky@seznam.cz

Zástupce kapitána TK Benátky nad Jizerou B

Štýbr Michal
777412133
tenis-benatky@seznam.cz