mladší žactvo
Soutěže smíšených družstev ČTS 2017 | 73c - III. třída C

LTC Beroun B

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. Lokomotiva Zdice B 6 0 44:10 90:23 605:278 12
2. LTC Beroun, z.s. 5 1 39:15 81:34 566:380 11
3. Sokol Králův Dvůr 4 2 28:26 60:59 476:510 10
4. LTC Rudná 3 3 29:25 62:54 520:473 9
5. Sportclub Řevnice o.s. B 2 4 27:27 59:58 515:494 8
6. Tenisový klub Černošice 1 5 17:37 38:76 385:549 7
7. LTC Beroun B 0 6 5:49 14:100 259:642 6
8. volno 0 0 0:0 0:0 0:0 0

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 30.4.2017 NT 6.5.2017 4 LTC Beroun B LTC Beroun, z.s. 0:9 0:18 33:111
2. 7.5.2017 NT 20.5.2017 5 volno LTC Beroun B
3. 21.5.2017 NT 27.5.2017 12 Lokomotiva Zdice B LTC Beroun B 8:1 17:3 112:34
4. 28.5.2017 NT 3.6.2017 14 LTC Beroun B Sportclub Řevnice o.s. B 1:8 3:16 40:104
5. 11.6.2017 NT 17.6.2017 19 Sokol Králův Dvůr LTC Beroun B 7:2 14:5 94:68
6. 18.6.2017 NT 24.6.2017 23 LTC Beroun B LTC Rudná 1:8 3:17 43:113
7. 25.6.2017 NT 2.7.2017 26 Tenisový klub Černošice LTC Beroun B 9:0 18:0 108:41

Soupiska LTC Beroun B

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Ledvina Tomáš 2006 1696 3
2 Hubinger Vojtěch 2007 2068 1
3 Henderson-Spoors Alexander 2007 2068 1
4 Spurný Daniel 2007 2068 1
5 Tax Jakub 2007 2068 1
6 Stefanidis Alexios 2007 2068 1
21 Krajnikovská Anna 2006 756 4
22 Hrmová Anna 2006 1027 3
23 Frolíková Veronika 2006 1253 1
24 Kletečková Nikola 2007 1253 1
25 Ledvinová Magdaléna 2006 1253 1

Kapitán družstva LTC Beroun B

Nováková Monika Mgr.
608856795
ltcberoun@seznam.cz

Zástupce kapitána LTC Beroun B

Novák Antonín
777288879
ltcberoun@seznam.cz