mladší žactvo
Soutěže smíšených družstev ČTS 2017 | 73f - III. třída F

Tsport Votice o.s.

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. Spartak Vlašim 6 0 49:5 100:12 627:174 12
2. Tsport Votice o.s. 4 2 37:17 79:37 572:324 10
3. Sport club Na Zámečku 4 2 37:17 76:40 579:417 10
4. Sokol Stránčice 3 3 19:35 42:71 342:572 9
5. SPORTTENIS Poříčí 2 4 17:37 36:76 389:544 8
6. TK Benešov 1 5 17:37 36:77 357:550 7
7. TJ Jiskra Zruč n.Sáz. B 1 5 13:41 27:83 282:567 7
8. volno 0 0 0:0 0:0 0:0 0

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 30.4.2017 NT 6.5.2017 3 Tsport Votice o.s. Sport club Na Zámečku 4:5 10:11 99:109
2. 7.5.2017 NT 20.5.2017 6 Sokol Stránčice Tsport Votice o.s. 0:9 1:18 20:114
3. 21.5.2017 NT 27.5.2017 12 Tsport Votice o.s. Spartak Vlašim 2:7 6:14 60:86
4. 28.5.2017 NT 3.6.2017 13 volno Tsport Votice o.s.
5. 11.6.2017 NT 17.6.2017 20 TJ Jiskra Zruč n.Sáz. B Tsport Votice o.s. 0:9 0:18 6:108
6. 18.6.2017 NT 24.6.2017 22 Tsport Votice o.s. TK Benešov 5:4 11:8 85:58
7. 25.6.2017 NT 2.7.2017 27 SPORTTENIS Poříčí Tsport Votice o.s. 1:8 3:16 45:106

Soupiska Tsport Votice o.s.

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Jareš Vojtěch 2006 445 9
2 Rataj Filip 2006 725 6
3 Říha Adam 2006 1112 4
4 Tůma Matěj 2006 1696 3
5 Hruška Vojtěch 2006 902 6
6 Brabenec Jan 2006 1299 4
7 Hájek Jakub 2007 2068 1
8 Kachlík Vít 2007 2068 1
9 Pác Dominik 2006 2068 1
21 Benešová Linda (H) 2006 696 4
22 Stárková Adéla 2005 714 4
23 Pešatová Kristýna 2007 1253 1
24 Nováčková Tereza 2007 1253 1

Kapitán družstva Tsport Votice o.s.

Jareš Josef
604231405
tria@tria.cz

Zástupce kapitána Tsport Votice o.s.

Říha Petr
728298453
Petr.Riha@cz.bosch.com