minitenis
Soutěže smíšených družstev ČTS 2017 | Memoriál Z.Kocmana sk.A

Start Liberec

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. Start Liberec 4 0 29:3 58:9 632:273 8
2. Slovan Liberec 3 1 22:10 45:21 545:379 7
3. LTK Liberec A 1 4 13:24 26:46 417:537 6
4. SK Matchball Česká Lípa B 1 3 6:23 14:45 290:522 5
5. ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. 2 0 12:4 23:10 270:190 4
6. TK RAPID LIBEREC 0 3 3:21 7:42 191:444 3

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 13.5 2017 1 LTK Liberec A Start Liberec 0:8 0:16 55:160
2. 13.5 2017 4 Start Liberec SK Matchball Česká Lípa B 8:0 16:0 160:41
3. 3.6 2017 7 Slovan Liberec Start Liberec 3:5 8:10 133:144
4. 3.6 2017 10 Start Liberec TK RAPID LIBEREC 8:0 16:1 168:44
5. 3.6 2017 13 ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. Start Liberec

Soupiska Start Liberec

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Ježek Vojtěch 2010 0 0
2 Pavlu Denis 2010 0 0
3 Čutta Matyas 2010 0 0
4 Bílý Šimon 2010 0 0
5 Pšeničková Eva 2010 0 0

Kapitán družstva Start Liberec

Ježek Tomáš
608924619
jezek.tom@centrum.cz

Zástupce kapitána Start Liberec

Ježek tomaš
608924619
jezek.tom@centrum.cz