babytenis
Soutěže smíšených družstev ČTS 2017 | Memoriál Z.Kocmana sk.A

TO TJ Slovan Varnsdorf

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. LTK Liberec A 5 0 30:0 30:0 180:23 10
2. ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. 4 1 18:12 18:12 143:97 9
3. TK RAPID LIBEREC B 3 2 20:10 20:10 136:93 8
4. TK Rochlice Liberec 2 3 16:14 16:14 117:110 7
5. SK Matchball Česká Lípa B 1 4 4:26 4:26 48:161 6
6. TO TJ Slovan Varnsdorf 0 5 2:28 2:28 34:174 4

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 30.4 2017 1 TO TJ Slovan Varnsdorf LTK Liberec A 0:6 0:6 8:36
2. 14.5 2017 6 SK Matchball Česká Lípa B TO TJ Slovan Varnsdorf 4:2 4:2 30:16
3. 14.5 2017 8 TO TJ Slovan Varnsdorf TK Rochlice Liberec 0:6 0:6 3:36
4. 4.6 2017 11 ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. TO TJ Slovan Varnsdorf 6:0 6:0 36:0
5. 4.6 2017 15 TO TJ Slovan Varnsdorf TK RAPID LIBEREC B 0:6 0:6 7:36

Soupiska TO TJ Slovan Varnsdorf

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Jiroutová Lucie 2008 0 0
2 Svoboda Martin 2008 0 0
3 Střelková Eliška 2009 0 0
4 Bučková Tereza 2010 0 0
5 Eliášová Kristýna 2010 0 0
6 burda Lukáš 2009 0 0
7 Pečenka Vojtěch 2008 0 0
8 Neumannová Nella 2008 0 0

Kapitán družstva TO TJ Slovan Varnsdorf

Franěk Tomáš
723761419
tomas.franek@volny.cz

Zástupce kapitána TO TJ Slovan Varnsdorf

Heteš Tomáš
728444060
tomas.hetes@seznam.cz