dospělí
Soutěže smíšených družstev ČTS 2005 | IV.TŘÍDA FA

TK Líšeň

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. Sokol Slavkov 5 0 36:9 77:23 546:302 10
2. Sokol Bystrc 4 1 30:15 63:35 481:369 9
3. Univerzita Brno B 3 2 22:23 49:49 430:444 8
4. TK Černovice 2 3 24:21 51:48 431:447 7
5. TK Líšeň 1 4 15:30 33:62 342:474 6
6. TK Šlapanice B 0 5 8:37 20:76 335:529 5

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 7.5.2005 3 TK Líšeň Sokol Slavkov 2:7 4:16 57:109
2. 14.5.2005 5 Sokol Bystrc TK Líšeň 9:0 18:0 111:46
3. 21.5.2005 8 TK Líšeň Univerzita Brno B 4:5 8:10 72:79
4. 4.6.2005 12 TK Šlapanice B TK Líšeň 3:6 6:13 77:95
5. 11.6.2005 13 TK Černovice TK Líšeň 6:3 12:8 98:72

Soupiska TK Líšeň

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Trojčák Lubomír 1977 0 1
2 Gottvald Ivo 1957 0 1
3 Breicetl Ladislav 1953 0 1
4 Šlais Petr 1978 0 1
5 Sedláček Petr 1972 0 1
6 Jurča Vladimír 1977 0 1
7 Šoukal Ondřej 1977 0 1
8 Sedláček Vladimír 1949 0 1
9 Vágner Radomír 1978 0 1
10 Mátl Jiří 1976 0 1
21 Sachinidu Martina 1973 0 1
22 Trojčáková Jitka 1978 0 1
23 Koukalová Naděžda 1952 0 1
24 Gottvaldová Zuzana 1962 0 1
25 Koukalová Alžběta 1978 0 1

Kapitán družstva TK Líšeň



Zástupce kapitána TK Líšeň