dospělí
Soutěže smíšených družstev ČTS 2018 | 16- IV.třída E

Spartak Hořovice B

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. Baník Příbram B 7 0 45:18 92:42 653:421 14
2. TK Hořovice 5 2 36:27 76:66 622:618 12
3. Spartak Žebrák 5 2 34:29 78:60 622:536 12
4. TJ ČECHIE Nový Jáchymov 4 3 39:24 86:51 657:510 11
5. TJ Sokol Dobřichovice B 3 4 24:39 54:86 543:697 10
6. F.H.TK Dobřichovice D 2 5 27:36 57:78 510:613 9
7. Spartak Hořovice B 2 5 25:38 61:78 561:635 9
8. TK Roja Příbram B 0 7 22:41 46:89 518:656 7

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 28.4.2018 NT 6.5.2018 3 Spartak Žebrák Spartak Hořovice B 6:3 12:7 92:65
2. 5.5.2018 NT 20.5.2018 6 Spartak Hořovice B Baník Příbram B 3:6 6:12 48:84
3. 19.5.2018 NT 27.5.2018 12 TJ ČECHIE Nový Jáchymov Spartak Hořovice B 9:0 18:2 112:54
4. 26.5.2018 NT 10.6.2018 13 Spartak Hořovice B TK Roja Příbram B 7:2 16:4 109:66
5. 9.6.2018 NT 17.6.2018 20 Spartak Hořovice B F.H.TK Dobřichovice D 5:4 13:8 112:80
6. 16.6.2018 NT 24.6.2018 22 TK Hořovice Spartak Hořovice B 6:3 14:7 108:84
7. 23.6.2018 NT 30.6.2018 27 Spartak Hořovice B TJ Sokol Dobřichovice B 4:5 10:10 89:93

Soupiska Spartak Hořovice B

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Hrach Václav 1974 1035 1
2 Ulč Josef 1957 1035 1
3 Kalina Pavel 1972 1035 1
4 Nykl Zdeněk 1960 1035 1
5 Nykl Zdeněk 1999 1035 1
6 Drulák Matouš 2000 1035 1
7 Nejedlý Jaroslav 1962 1035 1
8 Vokurka Jiří 1965 1035 1
21 Štochlová Zuzana 1985 699 4
22 Bervidová Ilona 1973 952 3
23 Druláková Veronika 2001 1031 1

Kapitán družstva Spartak Hořovice B

Nykl Zdeněk
774695569
zdenek.nykl@email.cz

Zástupce kapitána Spartak Hořovice B

Hrach Václav
606636713
hrach.vaclav@gmail.com