dorost
Soutěže smíšených družstev ČTS 2018 | 21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS

TK Radošovice

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. TK Neridé 7 0 54:6 109:16 709:316 14
2. Slavoj Český Brod 5 2 45:18 93:41 672:422 12
3. 1. Vestecká sportovní 5 2 34:29 71:64 551:506 12
4. F.H.TK Dobřichovice 4 3 33:30 72:64 550:529 11
5. Tenisový klub Benátky nad Jizerou 3 4 30:33 64:73 524:562 10
6. TK Radošovice 3 4 29:34 66:70 595:574 10
7. LTC Kolín 1 6 9:51 23:104 297:684 8
8. Lokomotiva Beroun 0 7 15:48 34:100 404:709 7

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 29.4.2018 NT 5.5.2018 4 TK Radošovice TK Neridé 2:7 5:14 55:98
2. 6.5.2018 NT 19.5.2018 6 Lokomotiva Beroun TK Radošovice 4:5 8:11 90:99
3. 20.5.2018 NT 26.5.2018 11 TK Radošovice F.H.TK Dobřichovice 0:9 2:18 49:121
4. 27.5.2018 NT 2.6.2018 15 Tenisový klub Benátky nad Jizerou TK Radošovice 3:6 7:13 67:105
5. 10.6.2018 NT 16.6.2018 18 TK Radošovice LTC Kolín 9:0 18:1 121:46
6. 17.6.2018 NT 23.6.2018 24 Slavoj Český Brod TK Radošovice 6:3 13:6 80:68
7. 24.6.2018 NT 1.7.2018 25 1. Vestecká sportovní TK Radošovice 5:4 9:11 72:98

Soupiska TK Radošovice

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Traeger Timotheus (EU) 2000 550 4
2 Maier Markus (EU) 2000 550 4
3 Modrák Martin 2003 539 4
4 Hrdina Aleš (H) 2003 334 9
5 Barták Antonín 2003 611 4
6 Krischke Adam 2003 374 6
7 Hybner Tomáš 2000 707 4
8 Kulhánek Martin 2002 316 9
9 Tománek David 2002 894 3
10 Němeček Dominik 2002 913 3
11 Bárta Kevin 2002 1061 3
21 Kubíková Lucie Marie (H) 2003 103 12
22 Hozmanová Vanessa (H) 2003 147 12
23 Vrabcová Karolina 2001 669 3
24 Olexová Barbora 2003 827 1
25 Bártová Vanesa 2004 827 1
26 Pelantová Martina 2005 827 1

Kapitán družstva TK Radošovice

Krischke Filip
603829721
krifi@seznam.cz

Zástupce kapitána TK Radošovice

Barták Pavel
603829721
krifi@seznam.cz