dorost
Soutěže smíšených družstev ČTS 2018 | 29- III.třída D

T.J. Sokol Sedlčany

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. Sokol Říčany 6 0 50:4 101:10 643:183 12
2. T.J. Sokol Sedlčany 5 1 33:21 70:44 517:384 11
3. TJ Sokol Strančice 3 3 21:33 45:70 386:523 9
4. Slavoj Žiželice B 2 4 23:31 53:66 431:491 8
5. TO Slavoj Davle 2 4 23:31 49:66 433:530 8
6. 1.TK Pacov 2 4 22:32 48:66 400:500 8
7. TK Čáslav 1 5 17:37 37:81 377:576 7
8. volný los 0 0 0:0 0:0 0:0 0

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 29.4.2018 NT 5.5.2018 3 T.J. Sokol Sedlčany TJ Sokol Strančice 7:2 14:5 102:62
2. 6.5.2018 NT 19.5.2018 7 1.TK Pacov T.J. Sokol Sedlčany 0:9 0:18 22:108
3. 20.5.2018 NT 26.5.2018 10 T.J. Sokol Sedlčany TK Čáslav 5:4 12:8 94:59
4. 27.5.2018 NT 2.6.2018 16 Slavoj Žiželice B T.J. Sokol Sedlčany 4:5 8:11 67:74
5. 10.6.2018 NT 16.6.2018 17 volný los T.J. Sokol Sedlčany
6. 17.6.2018 NT 23.6.2018 24 T.J. Sokol Sedlčany TO Slavoj Davle 6:3 12:7 89:68
7. 24.6.2018 NT 1.7.2018 26 Sokol Říčany T.J. Sokol Sedlčany 8:1 16:3 106:50

Soupiska T.J. Sokol Sedlčany

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Nešleha Marek 2002 824 3
2 Marek Jan 2004 1170 1
3 Čanda Radek 2003 1170 1
4 Šetina Marek 2002 1170 1
5 Laštovička Vilém 2004 1170 1
6 Nešleha Adam 2005 1170 1
7 Brunclík Jaroslav 2005 1170 1
8 Pudil Albert 2005 1170 1
9 Hlaváček Tomáš 2005 1170 1
10 Nguyen Kamil 2005 1170 1
21 Brunclíková Julie 2003 800 3
22 Bursíková Jana 2002 827 1
23 Schimanová Veronika 2004 827 1
24 Mašková Róza 2004 827 1

Kapitán družstva T.J. Sokol Sedlčany

Grin Ivan
728604027
ivangrin@seznam.cz

Zástupce kapitána T.J. Sokol Sedlčany

Nešleha Bohumil
605915624
bobeek64@seznam.cz