mladší žactvo
Soutěže smíšených družstev ČTS 2018 | 41 Středočeská liga - O putovní pohár prezidenta ČTS

Lokomotiva Beroun

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. TK Neridé 7 0 56:6 114:21 731:296 14
2. LTC Mladá Boleslav o.s. 6 1 40:23 85:50 616:431 13
3. Slavoj Český Brod 4 3 40:23 83:50 614:436 11
4. WILSON Tenis Centrum 4 3 37:26 83:56 622:489 11
5. TK Bohutín, z.s. 3 4 28:35 61:74 492:571 10
6. Lokomotiva Beroun 3 4 27:35 57:77 484:597 10
7. Tenisový klub Benátky nad Jizerou 1 6 14:49 38:100 414:672 8
8. 1. Vestecká sportovní o.s. 0 7 9:54 20:113 266:747 7

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 29.4.2018 NT 5.5.2018 4 Lokomotiva Beroun TK Bohutín, z.s. 2:7 4:15 44:98
2. 6.5.2018 NT 19.5.2018 6 WILSON Tenis Centrum Lokomotiva Beroun 7:2 15:5 94:60
3. 20.5.2018 NT 26.5.2018 11 Lokomotiva Beroun Slavoj Český Brod 5:4 11:9 82:88
4. 27.5.2018 NT 2.6.2018 15 1. Vestecká sportovní o.s. Lokomotiva Beroun 3:6 7:13 75:107
5. 10.6.2018 NT 16.6.2018 18 Lokomotiva Beroun TK Neridé 0:8 0:16 32:97
6. 17.6.2018 NT 23.6.2018 24 LTC Mladá Boleslav o.s. Lokomotiva Beroun 5:4 10:8 82:57
7. 24.6.2018 NT 1.7.2018 25 Tenisový klub Benátky nad Jizerou Lokomotiva Beroun 1:8 5:16 63:102

Soupiska Lokomotiva Beroun

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Loužecký Jan 2007 183 20
2 Knobloch Jan 2006 1237 4
3 Přistoupil Marek (H) 2006 345 12
4 Jirásek Milan 2008 2103 1
5 Zderadička Josef 2008 2103 1
6 Příhoda Martin 2008 2103 1
7 Rosa Mikuláš 2007 2103 1
8 Löhner Julian 2008 2103 1
21 Lakomá Klára (H) 2006 105 20
22 Kudláčková Zuzana (H) 2006 221 12
23 Krajnikovská Anna 2006 759 4
24 Školová Klára 2007 669 4
25 Pivcová Veronika 2008 1275 1

Kapitán družstva Lokomotiva Beroun

Loužecký Josef
723690616
simona.louzecka@seznam.cz

Zástupce kapitána Lokomotiva Beroun

Jirasek Milan
602336886
milonjirasek@seznam.cz