dospělí
Soutěže smíšených družstev ČTS 2018 | 13. 4.třída B

Tenis Cibulka

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s.B 5 1 41:13 87:30 603:422 11
2. Baník Praha B 5 1 40:14 85:36 587:371 11
3. Lob S.A. Bohnice, zs E 4 2 33:21 71:50 551:446 10
4. Tenis Cibulka 2 3 23:22 49:47 428:418 7
5. LTC Radotín C 2 3 17:28 39:61 369:451 7
6. TJ Sokol Vršovice 1 5 16:38 40:78 430:577 7
7. Sokol Královice 1 5 10:44 22:91 330:613 7
8. volno 0 0 0:0 0:0 0:0 0

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 28.4.2018 1 Tenis Cibulka TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s.B 2:7 5:14 65:94
2. 5.5.2018 8 TJ Sokol Vršovice Tenis Cibulka 2:7 6:14 85:108
3. 19.5.2018 10 Tenis Cibulka Baník Praha B 2:7 5:14 67:87
4. 26.5.2018 15 Sokol Královice Tenis Cibulka 5:4 10:8 79:78
5. 9.6.2018 19 Tenis Cibulka volno
6. 16.6.2018 22 LTC Radotín C Tenis Cibulka
7. 23.6.2018 28 Tenis Cibulka Lob S.A. Bohnice, zs E 8:1 17:3 110:73

Soupiska Tenis Cibulka

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Rozhkov Oleksii (Z) 1998 855 3
2 Barek Svatopluk 1997 1035 1
3 Mach Marek 1999 1035 1
4 Bojkanič Vasil (H) 1997 1035 1
5 Krejčík Lukáš Jaroslav (H) 1999 1035 1
6 Hájek Matyáš (H) 1994 1035 1
7 Kasim Oliver 2002 1035 1
8 Kasim Alexandr 2000 1035 1
9 Olejníček Jan 1974 1035 1
21 Vejvodová Klára 1999 952 3
22 Filípková Jiřina (H) 2000 952 3
23 Marková Nina 2000 1031 1
24 Vlčková Denisa (H) 1990 1031 1
25 Holečková Barbora 2001 1031 1

Kapitán družstva Tenis Cibulka

Barek Svatopluk
725580802
info@teniscibulka.cz

Zástupce kapitána Tenis Cibulka

Písecký Jan
+420774995002
pisecky@teniscibulka.cz