dospělí
Soutěže smíšených družstev ČTS 2018 | 14. 4.třída C

TO Bohemians Praha D

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. TO Bohemians Praha D 6 0 43:11 88:32 604:369 12
2. SK Satalice C 5 1 40:14 82:34 593:365 11
3. TK KAJA 3 3 29:25 63:52 497:499 9
4. CPM Tenis Praha 3 3 27:27 60:59 456:503 9
5. Tenis klub FÉNIX Nedvězí B 2 4 17:37 37:76 435:569 8
6. TK Konstruktiva, z.s. C 1 5 18:36 44:76 420:546 7
7. Tenis & Padel klub Písečná, z.s.B 1 5 15:39 35:80 403:557 7
8. volno 0 0 0:0 0:0 0:0 0

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 28.4.2018 1 TO Bohemians Praha D TK Konstruktiva, z.s. C 8:1 17:6 110:56
2. 5.5.2018 8 CPM Tenis Praha TO Bohemians Praha D 3:6 7:12 58:91
3. 19.5.2018 10 TO Bohemians Praha D TK KAJA 8:1 16:4 102:52
4. 26.5.2018 15 Tenis & Padel klub Písečná, z.s.B TO Bohemians Praha D 1:8 2:17 55:109
5. 9.6.2018 19 TO Bohemians Praha D SK Satalice C 5:4 10:9 89:83
6. 16.6.2018 22 Tenis klub FÉNIX Nedvězí B TO Bohemians Praha D 1:8 4:16 65:103
7. 23.6.2018 28 TO Bohemians Praha D volno

Soupiska TO Bohemians Praha D

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Karásek Antonín 1988 1035 1
2 Tománek Ondřej 1988 1035 1
3 Spálenský Michal 1993 1035 1
4 Lerbletier Jakub 1993 1035 1
5 Richtar Lukáš (H) 1976 1035 1
6 Martinec Pavel 1968 1035 1
7 Sadil Jiří 1970 1035 1
8 Likler Martin 1970 1035 1
9 Seidl Patrik 1999 1035 1
10 Likler David 1997 1035 1
11 Kušnír Jozef 1970 1035 1
21 Tománková Aneta 1995 1031 1
22 Voláková Gabriela 1997 1031 1
23 Šichanová Barbora 1984 1031 1
24 Kušnírová Lucie 1997 1031 1
25 Seidlová Kristýna 1996 1031 1
26 Levinská Natalie 2002 1031 1
27 Lukášková Barbora 2002 1031 1
28 Bačovská Nicole 2003 1031 1

Kapitán družstva TO Bohemians Praha D

Kušnír Jozef
606600999
kusnirj@seznam.cz

Zástupce kapitána TO Bohemians Praha D

Lerbletier Jakub
721063071
kusnirj@seznam.cz