dorost
Soutěže smíšených družstev ČTS 2018 | 22. 1.třída B

SK Aritma Praha A

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. SK Aritma Praha A 7 0 51:12 105:26 691:315 14
2. LTC Modřany 2005 A 6 1 45:18 95:46 673:457 13
3. TJ Solidarita Praha 10 5 2 39:24 84:54 653:508 12
4. Lob S.A. Bohnice, zs A 4 3 42:21 88:46 632:442 11
5. TJ Radlice B 3 4 33:30 73:66 584:569 10
6. TK Sport Kolovraty A 1 6 15:48 35:97 405:669 8
7. Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. B 1 6 15:48 33:104 327:686 8
8. Tenis Cibulka A 1 6 12:51 30:104 383:702 8

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 29.4.2018 1 SK Aritma Praha A TJ Radlice B 7:2 15:5 107:61
2. 6.5.2018 8 Tenis Cibulka A SK Aritma Praha A 0:9 0:18 24:110
3. 20.5.2018 10 SK Aritma Praha A TK Sport Kolovraty A 8:1 16:2 101:36
4. 27.5.2018 15 Lob S.A. Bohnice, zs A SK Aritma Praha A 3:6 6:12 55:79
5. 10.6.2018 19 SK Aritma Praha A Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. B 9:0 18:0 108:9
6. 17.6.2018 22 LTC Modřany 2005 A SK Aritma Praha A 3:6 6:13 58:92
7. 24.6.2018 28 SK Aritma Praha A TJ Solidarita Praha 10 6:3 13:7 94:72

Soupiska SK Aritma Praha A

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Matějka Daniel 2002 116 15
2 Otáhal Jan 2000 152 15
3 Vencl Matyáš 2002 172 12
4 Emborg Patrik (EU) 2000 237 9
5 Kameník Lukáš 2003 566 4
6 Paul Adam 2000 649 4
7 Janus Patrik 2002 532 4
8 Kamiš Kilián 2001 965 3
9 Bořek-Dohalský Vojtěch 2004 689 4
10 Elich Samuel 2004 1170 1
11 Novotný David 2002 1170 1
12 Krištůfek Lukáš 2005 1170 1
21 Kalousková Sylvie 2002 98 12
22 Ticháčková Nela (H) 2003 290 6
23 Neumannová Lucie 2003 336 6
24 Hájková Eliška 2000 322 6
25 Hájková Ema 2002 344 6
26 Elichová Sára 2000 371 4
27 Štillerová Eliška 2002 573 4
28 Machková Natálie 2005 827 1

Kapitán družstva SK Aritma Praha A

Matějka Dan
724036669
tenisservis@seznam.cz

Zástupce kapitána SK Aritma Praha A

Vencl Matyáš
734242023
tenisservis@seznam.cz