dorost
Soutěže smíšených družstev ČTS 2018 | DD2C

TO TJ Slovan Varnsdorf

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. Severočeská tenisová o.s. D Jablonec 5 0 33:12 69:26 481:237 10
2. SK Matchball Česká Lípa 4 1 32:13 66:31 461:300 9
3. TCEN Hrádek nad Nisou B 3 2 25:20 54:43 376:358 8
4. TO TJ Slovan Varnsdorf 2 3 18:27 39:60 370:451 7
5. TK Frýdlant v Čechách A 1 4 21:24 46:50 388:415 6
6. TK Frýdlant v Čechách B 0 5 6:39 15:79 200:515 5

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 20.5.2018 2 SK Matchball Česká Lípa TO TJ Slovan Varnsdorf 8:1 17:3 112:59
2. 27.5.2018 6 TO TJ Slovan Varnsdorf TCEN Hrádek nad Nisou B 2:7 4:14 64:86
3. 10.6.2018 7 TO TJ Slovan Varnsdorf TK Frýdlant v Čechách A 5:4 11:11 104:108
4. 17.6.2018 12 TK Frýdlant v Čechách B TO TJ Slovan Varnsdorf 0:9 2:18 44:114
5. 24.6.2018 14 TO TJ Slovan Varnsdorf Severočeská tenisová o.s. D Jablonec 1:8 3:16 29:101

Soupiska TO TJ Slovan Varnsdorf

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Mádlo Jakub 2002 1170 1
2 Šuma Martin 2005 1170 1
3 Bartl Marek 2003 1170 1
4 Bartl Borek 2004 1170 1
5 Franěk Jakub 2004 1170 1
6 Hambálek Vojtěch 2005 1170 1
7 Strejc Jakub 2003 1170 1
8 Locker Marcel 2004 1170 1
9 Hruška Ondřej 2004 1170 1
21 Bečvářová Nikola 2001 734 3
22 Svobodná Petra 2002 753 3
23 Marhanová Tereza 2004 827 1
24 Čurdová Simona 2004 827 1

Kapitán družstva TO TJ Slovan Varnsdorf

Bečvářová Jiřina
775865959
JBecvarova@seznam.cz

Zástupce kapitána TO TJ Slovan Varnsdorf

Šuma Martin
602105116
tonovanioken@seznam.cz