starší žactvo
Soutěže smíšených družstev ČTS 2018 | DS2A

TK Kadaň A

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. TK Žatec 7 0 44:19 87:43 609:431 14
2. Severočeská tenisová o.s. C Most 6 1 51:12 107:28 743:357 13
3. TK Evženie Klášterec n/O 5 2 41:22 91:44 669:417 12
4. TK Kadaň A 4 3 42:21 83:49 593:451 11
5. TK Jirkov 3 4 26:37 53:78 520:584 10
6. TK Louny 1 6 17:46 38:95 358:671 8
7. TK Kadaň B 1 6 16:47 34:100 384:697 8
8. TK Chomutov 1 6 15:48 40:96 431:699 8

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 28.4.2018 1 TK Kadaň A TK Kadaň B 9:0 18:0 108:21
2. 5.5.2018 8 TK Chomutov TK Kadaň A 1:8 5:16 55:115
3. 19.5.2018 10 TK Kadaň A TK Žatec 3:6 6:12 53:75
4. 26.5.2018 15 TK Kadaň A Severočeská tenisová o.s. C Most 1:8 2:17 38:111
5. 9.6.2018 19 TK Kadaň A TK Louny 9:0 18:1 113:32
6. 16.6.2018 22 TK Evženie Klášterec n/O TK Kadaň A 6:3 14:5 106:56
7. 23.6.2018 28 TK Kadaň A TK Jirkov 9:0 18:0 110:51

Soupiska TK Kadaň A

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Čerňák Michal Emanuel (EU) 2007 1126 1
2 Samek Jan 2007 1126 1
3 Bodnár Tobiáš Petr 2006 1126 1
4 Kisiel Jan 2005 1126 1
5 Pata Ondřej 2005 1126 1
6 Kadlec Petr 2007 1126 1
7 Zoch Ondřej 2006 1126 1
8 Havlíček Štěpán 2008 1126 1
21 Gieblová Lucie 2006 607 3
22 Parkanová Tereza 2007 786 1
23 Vršková Lucie 2004 786 1
24 Speldova Natalie 2006 786 1
25 Kňavová Karolína 2008 786 1

Kapitán družstva TK Kadaň A

Samek Jan
777133416
tkkadan@email.cz

Zástupce kapitána TK Kadaň A

Giebl Bořek
724687197
tkkadan@email.cz