dospělí
Soutěže smíšených družstev ČTS 2018 | DA3A

TJ SVAH Všebořice, o.s. A

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. Tenisová akademie Březno u Loun 6 0 41:13 83:28 588:325 12
2. Sokol Košťany 4 2 38:16 77:40 583:472 10
3. SPORTCLUB 80 Chomutov 4 2 34:20 72:44 568:438 10
4. Tělocvičná jednota Sokol Osek 3 3 24:30 48:61 465:503 9
5. TK Dubí B 2 4 26:28 56:60 509:528 8
6. TK Louny C 2 4 25:29 52:62 489:515 8
7. TJ SVAH Všebořice, o.s. A 0 6 1:53 13:106 279:700 6
8. 0 0 0:0 0:0 0:0 0

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 28.4.2018 3 TK Louny C TJ SVAH Všebořice, o.s. A 9:0 18:4 129:78
2. 5.5.2018 7 TJ SVAH Všebořice, o.s. A Tělocvičná jednota Sokol Osek 1:8 3:16 57:104
3. 19.5.2018 10 TK Dubí B TJ SVAH Všebořice, o.s. A 9:0 18:2 125:51
4. 26.5.2018 16 TJ SVAH Všebořice, o.s. A Tenisová akademie Březno u Loun 0:9 0:18 8:108
5. 9.6.2018 17 TJ SVAH Všebořice, o.s. A
6. 16.6.2018 24 Sokol Košťany TJ SVAH Všebořice, o.s. A 9:0 18:2 116:51
7. 23.6.2018 26 TJ SVAH Všebořice, o.s. A SPORTCLUB 80 Chomutov 0:9 2:18 34:118

Soupiska TJ SVAH Všebořice, o.s. A

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Salava Jan 1977 1035 1
2 Vaněček Marek 1976 1035 1
3 Tesař Jindřich 1978 1035 1
4 Vágner Petr 1977 1035 1
5 Schwarzig Ludvík 1978 1035 1
6 Kratochvíl Jan 1977 1035 1
21 Šosvaldová Simona 1966 1031 1
22 Dostálková Martina 1971 1031 1
23 Klementová Ingrid (H) 1990 1031 1

Kapitán družstva TJ SVAH Všebořice, o.s. A

Salava Jan
603404336
tjsvah@seznam.cz

Zástupce kapitána TJ SVAH Všebořice, o.s. A

Tesar Jindřich
724116268
tjsvah@seznam.cz