babytenis
Soutěže smíšených družstev ČTS 2018 | 62 Memoriál Z. Kocmana - babytenis skupina B

Sokol Králův Dvůr A

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. Lokomotiva Zdice B 5 1 41:19 41:19 299:181 11
2. Lokomotiva Zdice A 5 0 47:3 47:3 292:55 10
3. Sokol Králův Dvůr A 4 2 39:21 39:21 276:191 10
4. SPORT EDEN Beroun 3 3 27:33 27:30 215:246 9
5. Sokol Králův Dvůr B 2 4 22:38 22:38 200:276 8
6. TK Hořovice 1 5 15:45 12:45 118:302 7
7. Spartak Hořovice 0 5 9:41 9:41 124:273 5
8. volno 0 0 0:0 0:0 0:0 0

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 5.5.2018 (NT do 16.5.) 3 Sokol Králův Dvůr B Sokol Králův Dvůr A 2:8 2:8 25:55
2. 12.5.2018 (NT do 23.5.) 7 Sokol Králův Dvůr A Lokomotiva Zdice A 0:10 0:10 9:60
3. 19.5.2018 (NT do 30.5.) 10 Spartak Hořovice Sokol Králův Dvůr A 0:10 0:10 13:60
4. 26.5.2018 (NT do 7.6.) 16 Sokol Králův Dvůr A Lokomotiva Zdice B 4:6 4:6 41:53
5. 9.6.2018 (NT do 20.6.) 17 Sokol Králův Dvůr A volno
6. 16.6.2018 (NT do 27.6.) 24 SPORT EDEN Beroun Sokol Králův Dvůr A 3:7 3:7 30:51
7. 23.6.2018 (NT do 1.7.) 26 Sokol Králův Dvůr A TK Hořovice 10:0 10:0 60:10

Soupiska Sokol Králův Dvůr A

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Trojanský Lukáš 2010 0 1
2 Hanzalová Klára 2009 0 1
3 Pavlásek Pavel 2010 0 1
4 Solucevová Anna 2010 0 1
5 Hlaváčková Anna 2010 0 1
6 Hadrabová Radka 2011 0 1

Kapitán družstva Sokol Králův Dvůr A

Trojanský Ivo
604644030
ivosak23@seznam.cz

Zástupce kapitána Sokol Králův Dvůr A

Hlaváček Jan
603204690
j.hlavacek@abagon.cz