starší žactvo
Soutěže smíšených družstev ČTS 2019 | 35 - Královéhradecká krajská soutěž - 1.třída B

TK Česká Skalice

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. Tenisový klub Eden B 5 0 44:1 88:5 553:144 10
2. TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. 4 2 31:23 64:47 465:357 10
3. TK Česká Skalice 3 3 30:24 62:51 469:430 9
4. TENIS-CENTRUM DTJ HK F 3 3 25:29 60:62 505:506 9
5. TK Náchod 3 2 26:19 55:39 422:351 8
6. TC Nové Město n. Metují 1 5 18:36 38:76 338:561 7
7. Nespin, z.s. 1 5 6:48 14:101 254:657 5
8. volno 0 0 0:0 0:0 0:0 0

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 27.4. 4 TK Česká Skalice TK Náchod 5:4 10:11 82:86
2. 4.5. 6 TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. TK Česká Skalice 6:3 12:6 85:55
3. 11.5. 11 TK Česká Skalice Nespin, z.s. 9:0 18:0 109:37
4. 25.5. 15 Tenisový klub Eden B TK Česká Skalice 8:1 16:2 103:47
5. 8.6. 18 TK Česká Skalice TC Nové Město n. Metují 8:1 16:2 96:39
6. 15.6. 24 volno TK Česká Skalice
7. 22.6. 25 TENIS-CENTRUM DTJ HK F TK Česká Skalice 5:4 10:10 80:80

Soupiska TK Česká Skalice

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Ducháč Adam 2008 1083 1
2 Fiala Tomáš 2005 1083 1
3 Fiala Petr 2005 1083 1
4 Martínek Filip 2006 1083 1
5 Kudera Vojta 2006 1083 1
6 Dohnal René 2006 1083 1
7 Čáp Vojtěch 2005 1083 1
8 Hartman Lukáš 2008 1083 1
9 Valášek Štěpán 2007 1083 1
21 Vintrová Nela 2006 845 1
22 Piechová Sofie 2007 845 1
23 Mertlíková Lucie 2008 845 1
24 Metelková Adéla 2006 845 1
25 Plíšková Kristýna 2005 845 1

Kapitán družstva TK Česká Skalice

Kudera Vladimír -
777762319
trendczech.jv@email.cz

Zástupce kapitána TK Česká Skalice

Mertlík Pavel -
775651070
trendczech.jv@email.cz