mladší žactvo
Soutěže smíšených družstev ČTS 2019 | DM2C

TCEN Hrádek nad Nisou

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. TCEN Hrádek nad Nisou 6 0 39:15 78:34 535:285 12
2. TK Železný Brod 5 1 38:16 77:36 538:382 11
3. Start Liberec 4 2 35:19 69:39 488:341 10
4. TK Břízky Jablonec n.Nis. 3 3 24:30 52:62 445:469 9
5. Severočeská tenisová o.s. D Jablonec 2 4 21:33 46:67 412:500 8
6. TK Frýdlant v Čechách B 1 5 27:27 55:54 409:419 7
7. STK MiJab Stráž p.Ralskem 0 6 5:49 14:99 202:633 6
8. volno 0 0 0:0 0:0 0:0 0

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 28.04.2019 3 TK Železný Brod TCEN Hrádek nad Nisou 3:6 7:12 54:84
2. 05.05.2019 6 TCEN Hrádek nad Nisou volno
3. 12.05.2019 12 TK Frýdlant v Čechách B TCEN Hrádek nad Nisou 4:5 8:10 52:82
4. 26.05.2019 13 TCEN Hrádek nad Nisou TK Břízky Jablonec n.Nis. 7:2 14:5 94:58
5. 09.06.2019 20 TCEN Hrádek nad Nisou Start Liberec 6:3 12:7 81:56
6. 16.06.2019 22 Severočeská tenisová o.s. D Jablonec TCEN Hrádek nad Nisou 3:6 6:12 49:85
7. 23.06.2019 27 TCEN Hrádek nad Nisou STK MiJab Stráž p.Ralskem 9:0 18:1 109:16

Soupiska TCEN Hrádek nad Nisou

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Mucha Mateusz (EU) 2007 143 20
2 Řeháček Ondřej 2008 719 6
3 Bradík Jonáš (H) 2007 512 9
4 Hrdý Štěpán 2007 896 6
5 Kessler Miroslav 2007 936 6
6 Klouček David 2009 2094 1
7 Kuzebouch Jaroslav 2009 2094 1
21 Dimtrova Hana 2009 1270 1
22 Krawczyk Hanna (EU) 2009 1270 1
23 Kozlerová Natálie 2009 1270 1

Kapitán družstva TCEN Hrádek nad Nisou

Hrdý Tomáš
776682046
hrdy.tom@seznam.cz

Zástupce kapitána TCEN Hrádek nad Nisou

Klouček Michal
606525494
michal.kl@seznam.cz