dospělí
Soutěže smíšených družstev ČTS 2019 | 07 - II. třída D

TK Benešov B

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. TK Oáza Říčany 6 1 49:14 105:30 720:368 13
2. TK Radošovice 6 1 48:15 100:35 719:430 13
3. Tsport Votice B 6 1 48:15 98:36 653:362 13
4. Tsport Votice A 3 4 27:36 61:77 553:625 10
5. TK Týnec nad Sázavou 3 4 25:38 55:86 522:677 10
6. TJ Jiskra Zruč n.Sáz. 3 4 28:35 58:79 505:632 9
7. TK Benešov B 1 6 20:43 48:91 491:688 8
8. I. ČLTPK Čerčany 0 7 7:56 23:114 359:740 7

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 27.4.2019 NT 5.5.2019 1 TK Benešov B TK Radošovice 2:7 5:15 65:111
2. 4.5.2019 NT 12.5.2019 8 I. ČLTPK Čerčany TK Benešov B 2:7 6:14 60:98
3. 11.5.2019 NT 26.5.2019 10 TK Benešov B Tsport Votice A 4:5 8:11 80:92
4. 25.5.2019 NT 9.6.2019 15 TK Týnec nad Sázavou TK Benešov B 6:3 13:9 113:93
5. 8.6.2019 NT 16.6.2019 19 TK Benešov B TJ Jiskra Zruč n.Sáz. 2:7 5:14 69:104
6. 15.6.2019 NT 23.6.2019 22 Tsport Votice B TK Benešov B 8:1 16:4 101:43
7. 22.6.2019 NT 29.6.2019 28 TK Benešov B TK Oáza Říčany 1:8 3:16 43:107

Soupiska TK Benešov B

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Andres Erik (H) 1997 695 4
2 Vokrouhlík Aleš 1975 619 4
3 Flieger Radek 2000 846 3
4 Šedivý Michal 2001 1044 1
5 Kocmata Jan 1981 1044 1
6 Pavlík Miroslav 1978 1044 1
7 Kudibal Ondřej 1978 1044 1
8 Konšel Luděk 1970 1044 1
9 Pazdera Jiří 1991 1044 1
10 Pokorný Matyáš 1988 1044 1
11 Heger Karel 2001 1044 1
12 Vokrouhlík Adam 2001 1044 1
21 Randová Tereza 2000 685 4
22 Pečenková Jitka 1991 715 3
23 Landová Markéta 1988 653 4
24 Skořepová Hedvika 1994 212 9
25 Michálková Iva 1994 1030 1
26 Kondysová Martina 2003 1030 1
27 Randulová Jana 1986 1030 1
28 Mláková Kristýna 2002 1030 1

Kapitán družstva TK Benešov B

Pavlík Miroslav
605181141
mirekpavlik@centrum.cz

Zástupce kapitána TK Benešov B

Vokrouhlík Aleš
774441267
avokrouhlik@seznam.cz