dospělí
Soutěže smíšených družstev ČTS 2019 | 09 - III. třída B

Tenis Semice a.s.

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. TJ LTC Poděbrady 7 0 47:16 94:39 667:472 14
2. Sokol Říčany B 4 3 36:27 83:57 676:529 11
3. Tenis Semice a.s. 4 3 34:29 76:65 659:662 11
4. TK Radošovice C 3 4 31:32 67:69 598:618 10
5. TK Mnichovo Hradiště B 3 4 30:33 64:74 582:614 10
6. 1. Vestecká sportovní o.s. 3 4 27:36 67:80 593:648 10
7. TK Radošovice B 2 5 26:37 59:79 554:637 9
8. 1.TK Pacov 2 5 21:42 44:91 544:693 9

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 27.4.2019 NT 5.5.2019 4 1. Vestecká sportovní o.s. Tenis Semice a.s. 5:4 12:11 121:127
2. 4.5.2019 NT 12.5.2019 6 Tenis Semice a.s. TK Radošovice C 2:7 6:15 77:115
3. 11.5.2019 NT 26.5.2019 11 Sokol Říčany B Tenis Semice a.s. 2:7 8:14 90:91
4. 25.5.2019 NT 9.6.2019 15 Tenis Semice a.s. 1.TK Pacov 8:1 16:2 109:63
5. 8.6.2019 NT 16.6.2019 18 TJ LTC Poděbrady Tenis Semice a.s. 7:2 12:6 95:64
6. 15.6.2019 NT 23.6.2019 24 Tenis Semice a.s. TK Radošovice B 6:3 13:7 103:89
7. 22.6.2019 NT 29.6.2019 25 Tenis Semice a.s. TK Mnichovo Hradiště B 5:4 10:9 88:89

Soupiska Tenis Semice a.s.

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Turek Jiří 1988 1044 1
2 Špringl Jan 1987 1044 1
3 Wolf Jiří 1993 1044 1
4 Hamrozi František 1989 1044 1
5 Pokorný Pavel 1988 1044 1
6 Křenek Roman 1982 1044 1
7 Válka Pavel 1983 1044 1
8 Švarc Pavel 1991 1044 1
21 Mutinská Klára 1986 776 3
22 Šťastná Eva (H) 1997 897 3
23 Smolková Lucie 1993 1030 1
24 Pokorná Martina 1991 1030 1

Kapitán družstva Tenis Semice a.s.

Pavel Pokorný
608938912
pavel@bramko.cz

Zástupce kapitána Tenis Semice a.s.

Jan Špringl Prof. Major.
602665094
jan.springl@centrum.cz