dorost
Soutěže smíšených družstev ČTS 2019 | 23 - II. třída A

TK Bohutín, z.s.

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. TK Bohutín, z.s. 6 1 49:14 105:34 738:387 13
2. SPORT EDEN Beroun 6 1 46:17 96:41 695:425 13
3. Sportclub Řevnice z.s. B 5 2 38:25 84:55 649:521 12
4. TC VITALITY Březnice 4 3 33:30 71:66 678:554 11
5. LTC Slaný 3 4 36:27 75:57 583:535 10
6. LTC Rudná 3 4 28:35 63:77 532:634 10
7. SK Talent 13 Rakovník 1 6 8:55 18:111 281:731 8
8. Tenisový klub Černošice 0 7 14:49 32:103 390:759 7

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 28.4.2019 NT 4.5.2019 1 LTC Rudná TK Bohutín, z.s. 1:8 4:17 42:108
2. 5.5.2019 NT 11.5.2019 5 TK Bohutín, z.s. Sportclub Řevnice z.s. B 7:2 15:7 125:94
3. 12.5.2019 NT 25.5.2019 9 TC VITALITY Březnice TK Bohutín, z.s. 2:7 4:16 64:115
4. 26.5.2019 NT 8.6.2019 13 TK Bohutín, z.s. Tenisový klub Černošice 8:1 17:2 102:32
5. 9.6.2019 NT 15.6.2019 17 SK Talent 13 Rakovník TK Bohutín, z.s. 0:9 0:18 10:108
6. 16.6.2019 NT 22.6.2019 21 TK Bohutín, z.s. LTC Slaný 7:2 14:5 101:59
7. 23.6.2019 NT 30.6.2019 25 SPORT EDEN Beroun TK Bohutín, z.s. 6:3 12:8 86:79

Soupiska TK Bohutín, z.s.

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Bužek Václav (H) 2002 336 6
2 Troller Petr 2005 520 4
3 Blovský Tomáš 2005 673 4
4 Hájek Adam 2004 1081 3
5 Hlaváč Jan 2001 1128 1
6 Krameš Štěpán 2006 1128 1
7 Celina Tobiáš 2007 1128 1
8 Fous Ondřej 2007 1128 1
21 Tomcová Štěpánka (H) 2005 271 6
22 Kembická Marta (H) 2004 367 4
23 Kubová Eliška 2001 524 4
24 Klemšová Simona 2007 805 1
25 Kubová Kateřina 2006 805 1
26 Vohradská Eliška 2007 805 1

Kapitán družstva TK Bohutín, z.s.

Tomcová Jana
604445414
tomcovajana@seznam.cz

Zástupce kapitána TK Bohutín, z.s.

Troller Jan
731151240
st.zaci@tkbohutin.cz