starší žactvo
Soutěže smíšených družstev ČTS 2019 | 30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS

Lokomotiva Beroun

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. TK Neridé 7 0 52:10 105:23 703:322 14
2. Open Tennis Club 6 1 48:15 99:32 666:405 13
3. Tenis Dobříš 5 2 38:24 78:53 585:484 12
4. Slavoj Český Brod 4 3 31:32 67:63 542:509 11
5. LTC Mladá Boleslav o.s. 3 4 29:34 64:71 549:592 10
6. TK Bohutín, z.s. 2 5 24:39 50:86 481:641 9
7. 1. Vestecká sportovní 1 6 15:48 37:100 431:704 8
8. Lokomotiva Beroun 0 7 14:49 31:103 420:720 7

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 27.4.2019 NT 5.5.2019 2 Lokomotiva Beroun Slavoj Český Brod 4:5 8:12 78:96
2. 4.5.2019 NT 12.5.2019 7 Tenis Dobříš Lokomotiva Beroun 8:1 17:2 114:50
3. 11.5.2019 NT 26.5.2019 11 Lokomotiva Beroun TK Bohutín, z.s. 3:6 8:13 86:110
4. 25.5.2019 NT 9.6.2019 14 TK Neridé Lokomotiva Beroun 9:0 18:0 110:45
5. 8.6.2019 NT 16.6.2019 20 Lokomotiva Beroun LTC Mladá Boleslav o.s. 2:7 4:15 50:99
6. 15.6.2019 NT 23.6.2019 21 Open Tennis Club Lokomotiva Beroun 8:1 16:2 104:48
7. 22.6.2019 NT 29.6.2019 28 1. Vestecká sportovní Lokomotiva Beroun 6:3 12:7 87:63

Soupiska Lokomotiva Beroun

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Petr Viktor (H) 2005 378 6
2 Loužecký Jan 2007 415 6
3 Hanke Max (H) 2007 872 3
4 Jirásek Milan 2008 1083 1
5 Zderadička Josef 2008 1083 1
6 Valentini Diego 2007 1083 1
7 Hirsch Oliver 2006 1083 1
8 Příhoda Martin 2008 1083 1
9 Löhner Julian 2008 1083 1
10 Tureček Tobiáš 2009 1083 1
21 Hajná Kateřina (H) 2006 157 12
22 Kudláčková Zuzana (H) 2006 194 9
23 Krajnikovská Anna 2006 422 4
24 Pivcová Veronika 2008 694 3
25 Váňová Karolína 2006 675 3
26 Bínová Eliška 2008 845 1
27 Školová Klára 2007 845 1
28 Školova Tereza 2009 845 1

Kapitán družstva Lokomotiva Beroun

Loužecký Josef
723690616
simona.louzecka@seznam.cz

Zástupce kapitána Lokomotiva Beroun

Louzecká Simona
605475086
simona.louzecka@seznam.cz