starší žactvo
Soutěže smíšených družstev ČTS 2019 | 38 - III. třída D

TK PTA Kolín B

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. TK PTA Kolín A 7 0 58:5 117:15 752:269 14
2. Slavoj Český Brod C 6 1 50:13 104:30 694:377 13
3. Slavoj Žiželice B 4 3 33:30 69:62 558:521 11
4. TO Sokol Nehvizdy 3 4 31:32 66:69 546:522 10
5. TK PTA Kolín B 3 4 23:40 49:82 432:630 10
6. TJ Jiskra Zruč n.Sáz. B 2 5 19:44 44:90 464:621 9
7. Sparta Kutná Hora 2 5 20:43 41:87 368:620 8
8. TK Čáslav 1 6 18:45 38:93 381:635 8

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 27.4.2019 NT 5.5.2019 3 TK PTA Kolín A TK PTA Kolín B 9:0 18:0 110:19
2. 4.5.2019 NT 12.5.2019 7 TK PTA Kolín B Slavoj Žiželice B 3:6 6:12 70:101
3. 11.5.2019 NT 26.5.2019 10 Sparta Kutná Hora TK PTA Kolín B 4:5 8:10 63:65
4. 25.5.2019 NT 9.6.2019 16 TK PTA Kolín B TK Čáslav 5:4 11:8 81:81
5. 8.6.2019 NT 16.6.2019 17 TK PTA Kolín B TO Sokol Nehvizdy 5:4 11:10 90:99
6. 15.6.2019 NT 23.6.2019 24 TJ Jiskra Zruč n.Sáz. B TK PTA Kolín B 5:4 10:9 76:59
7. 22.6.2019 NT 29.6.2019 26 TK PTA Kolín B Slavoj Český Brod C 1:8 2:16 48:100

Soupiska TK PTA Kolín B

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Hora David 2006 1083 1
2 Punar Patrik 2009 1083 1
3 Mašata David 2009 1083 1
4 Dáňa Šimon 2009 1083 1
5 Jamečný Daniel 2006 1083 1
6 Petrus Tomáš 2006 1083 1
21 Jelínková Nicol 2008 845 1
22 Miškovská Barbora 2008 845 1
23 Křivohlavá Nella 2009 845 1
24 Bošinová Leona 2008 845 1
25 Paďouková Simona 2007 845 1
26 Kolovecká Aneta 2008 845 1

Kapitán družstva TK PTA Kolín B

Piskač Vít
606 620 457
vit.piskac@centrum.cz

Zástupce kapitána TK PTA Kolín B

Král Přemysl
728 915 502
kralpremek@gmail.com