mladší žactvo
Soutěže smíšených družstev ČTS 2019 | 17. Krajský přebor II.

Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. B

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. TK Ostrovec 3 0 19:8 41:18 278:207 6
2. LTC Velešín 2 1 15:12 31:28 252:267 5
3. Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. B 1 2 14:13 31:28 266:217 4
4. Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. C 0 3 6:21 14:43 182:287 3
5. volno 0 0 0:0 0:0 0:0 0
6. ---- 0 0 0:0 0:0 0:0 0

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 28.4.2019 1 Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. B Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. C 7:2 15:4 99:49
2. 05.5.2019 6 TK Ostrovec Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. B 6:3 14:7 92:74
3. 12.5.2019 8 Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. B volno
4. 26.5.2019 11 LTC Velešín Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. B 5:4 10:9 76:93
5. 09.6.2019 15 Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. B ----

Soupiska Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. B

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Novák Jan 2007 1129 4
2 Kadlec Filip 2007 1163 4
3 Ngo Filip 2008 1163 4
4 Hradský Jakub 2008 1846 3
21 Pevná Sofie 2008 1031 3
22 Ježková Alice 2007 1162 3
23 Pastorková Barbora 2009 1270 1
24 Lorencová Alena 2008 1270 1

Kapitán družstva Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. B

Kadlec Michal
604186753
tenis-jh@seznam.cz

Zástupce kapitána Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. B

Novák Michal
603438739
tenis-jh@seznam.cz