babytenis
Soutěže smíšených družstev ČTS 2019 | Memoriál Zdeňka Kocmana - babytenis IF

Orel jednota Uherský Brod

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. TENIS SLOVÁCKO z.s. A 7 0 42:0 42:0 252:29 14
2. Tenisový klub Vnorovy, o.s. 6 1 32:10 32:10 213:108 13
3. TENIS SLOVÁCKO z.s. B 5 2 22:20 22:20 184:153 12
4. LTC Hodonín 4 3 27:15 27:15 189:125 11
5. Slovácký TK Břeclav 3 4 19:23 19:23 152:164 10
6. NTC Kyjov 2 5 16:26 16:26 133:184 9
7. Orel jednota Uherský Brod 1 6 8:34 8:34 78:217 8
8. Tenisový klub Bzenec 0 7 2:40 2:40 22:243 5
9. 0 0 0:0 0:0 0:0 0
10. 0 0 0:0 0:0 0:0 0

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 12.5.2019 2 Slovácký TK Břeclav Orel jednota Uherský Brod 5:1 5:1 34:10
3 TENIS SLOVÁCKO z.s. A Orel jednota Uherský Brod 6:0 6:0 36:1
4. 19.5.2019 16 NTC Kyjov Orel jednota Uherský Brod 6:0 6:0 36:9
17 Orel jednota Uherský Brod Tenisový klub Vnorovy, o.s. 0:6 0:6 4:36
6. 2.6.2019 30 LTC Hodonín Orel jednota Uherský Brod 6:0 6:0 36:4
7. 9.6.2019 31 Orel jednota Uherský Brod Tenisový klub Bzenec 6:0 6:0 36:4
33 Orel jednota Uherský Brod TENIS SLOVÁCKO z.s. B 1:5 1:5 14:35

Soupiska Orel jednota Uherský Brod

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Trtek Adam 2011 0 1
2 Janigová Simona 2010 0 1
3 Pilát Jakub 2011 0 1
4 Neubauer Alice 2011 0 1
5 Kuchař Adam 2012 0 1

Kapitán družstva Orel jednota Uherský Brod

Janigová Andrea
605969367
uherskybrod@orel.cz

Zástupce kapitána Orel jednota Uherský Brod

Pilát Roman
603938297
uherskybrod@orel.cz