babytenis
Soutěže smíšených družstev ČTS 2019 | 64 Memoriál Z. Kocmana - babytenis skupina D

TJ Sokol Dobřichovice

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. Lokomotiva Zdice B 7 0 55:15 55:15 381:178 14
2. T.J. Sokol Lety A 6 1 63:7 63:7 404:109 13
3. LTC Rudná 5 2 49:21 49:21 337:219 12
4. T.J. Sokol Lety B 4 3 39:31 39:31 307:273 11
5. Baník Příbram 3 4 22:48 22:48 221:339 10
6. SK Žalov 2 5 22:48 22:48 200:324 9
7. Tenisový klub Černošice 1 6 17:53 17:53 193:368 8
8. TJ Sokol Dobřichovice 0 7 13:57 13:57 148:381 7

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 4.5.2019 (NT do 15.5.) 1 TJ Sokol Dobřichovice Baník Příbram 4:6 4:6 32:45
2. 11.5.2019 (NT do 22.5.) 8 SK Žalov TJ Sokol Dobřichovice 8:2 8:2 54:17
3. 18.5.2019 (NT do 29.5.) 10 TJ Sokol Dobřichovice T.J. Sokol Lety A 0:10 0:10 4:60
4. 25.5.2019 (NT do 6.6.) 15 Tenisový klub Černošice TJ Sokol Dobřichovice 8:2 8:2 55:34
5. 8.6.2019 (NT do 19.6.) 19 TJ Sokol Dobřichovice LTC Rudná 0:10 0:10 9:60
6. 15.6.2019 (NT do 26.6.) 22 T.J. Sokol Lety B TJ Sokol Dobřichovice 7:3 7:3 53:30
7. 22.6.2019 (NT do 30.6.) 28 TJ Sokol Dobřichovice Lokomotiva Zdice B 2:8 2:8 22:54

Soupiska TJ Sokol Dobřichovice

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Reifová Justýna 2011 0 1
2 Mimra Jošt 2010 0 1
3 Jícha Josef 2011 0 1
4 Holec Kryštof 2011 0 1

Kapitán družstva TJ Sokol Dobřichovice

Machek Jiří
721028503
machekjirka@gmail.com

Zástupce kapitána TJ Sokol Dobřichovice

Jiří Reif
775545508
j.reif@seznam.cz