starší žactvo
Soutěže smíšených družstev ČTS 2020 | 31 - I. třída A

Tenis Dobříš B (2)

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 6.6.2020 NT 14.6.2020 4 Tenis Dobříš B (2) Tenisový klub Mníšek (6) 8:1 16:2 103:52
2. 20.6.2020 NT 24.6.2020 6 Tenis Dobříš B (2) SK Tenis Kladno (3) 6:3 13:9 97:81
3. 27.6.2020 NT 4.7.2020 9 Sportclub Řevnice (5) Tenis Dobříš B (2) 7:2 15:4 103:44
4. 14 Tenis Dobříš B (2) Lokomotiva Beroun (1)
5. 20 Sportclub Řevnice (5) Tenis Dobříš B (2)
6. 21 Tenis Dobříš B (2) TJ TK Neratovice (8)
7. 28 Tenis Dobříš B (2) Lokomotiva Zdice (4)

Soupiska Tenis Dobříš B (2)

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Brašnička Martin 2006 696 4
2 Durdík Adam 2006 1043 3
3 Kolář Matěj 2006 570 4
4 Faiereisl David 2009 1044 1
5 Kleibl Samuel 2008 1044 1
6 Skřivánek Max 2009 1044 1
7 Roztočil Filip 2007 1044 1
8 Suchý Daniel 2008 1044 1
9 Orság Matúš 2009 1044 1
10 Jedlička David (H) 2010 1044 1
21 Michlová Lucie 2007 195 9
22 Veselá Amálie 2006 548 4
23 Žádníková Jana 2006 469 4
24 Audy Sofie 2009 845 1
25 Palečková Tereza (H) 2009 845 1
26 Nováková Pavlína 2010 845 1
27 Netscherová Adéla 2007 845 1

Kapitán družstva Tenis Dobříš B (2)

Veselý David
732609445
mpberan@seznam.cz

Zástupce kapitána Tenis Dobříš B (2)

Beran Martin
777282723
mpberan@seznam.cz